Anna Lewandowska podejmuje coraz to nowe wyzwania, co bezpośrednio przekłada się na kolejne propozycje współpracy. Przy okazji jednej z nich znana blogerka została bardzo poważnie zaatakowana przez swoich fanów. Zarzucają jej hipokryzję i oszukiwanie ich.

Anna Lewandowska bardzo ciężko pracuje na to, żeby jej imię i nazwisko oznaczało solidną, a przede wszystkim bardzo dobrze rozpoznawalną markę. Nic więc dziwnego w tym, że nieustannie podnosi sobie poprzeczkę.

Jej wytężone działania zaowocowały właśnie współpracą z międzynarodowym gigantem. Żona kapitana reprezentacji Polski chciała się podzielić dobrą nowiną ze swoją internetową rodziną. Jednak ani przez chwilę nie mogła spodziewać się takiego oburzenia internautów.

Anna Lewandowska zmasakrowana przez fanów

Anna Lewandowska nawiązała właśnie współpracę z jedną z najlepiej prosperujących firm produkujących sprzęt elektroniczny. Huawei nie jest jest wcale obcy, ponieważ z gigantem współpracuje już jej mąż. Blogerka pojawiła się na premierze najnowszego flagowego smartphona marki, czym postanowiła podzielić się na swoim Instagramie.

– Co to był za wieczór! Premiera w Polsce #HuaweiMate20Pro wywołała ogrom pozytywnych emocji! Cieszę się, że dołączyłam do wyjątkowego grona #TeamHuawei – napisała pod fotografią, na której widnieje na ściance fotograficznej.

Upubliczniając swoje zdjęcie zapewne nie myślała, że spotka się ono z tak wielkim atakiem internautów, którzy bardzo szybko dopatrzyli się niekonsekwencji w jej działaniu.

– Jak można być tak fałszywym. Każdy wie, że masz iPhone, a reklamujesz teraz Huawei. Troszkę hipokryzja z twojej strony, ale teraz dosadnie widać, że zależy ci tylko na pieniądzach… Przykro, że tak wykorzystujesz swoich fanów i okłamujesz. Bo dla mnie bycie twarzą marki jest równoznaczne z tym, że polecasz ten produkt – napisał jeden z użytkowników portalu.

– Wszyscy wiedza ze korzysta Pani z najnowszego iPhona. Nie nabierzemy się na takie coś. Szkoda ze nie szanuje Pani swoich obserwatorów – dodaje kolejna osoba.

– Po co polecać i mówić że najlepszy jak w ogóle się tego modelu nie używa? – dopytuje internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienne

Niektórzy otwarcie posądzają swoją idolkę o chciwość. Twierdzą, że zarabianie pieniędzy to jedno, ale oszukiwanie swoich fanów to kompletnie co innego.

– A co z iPhone teraz nie będziesz go miała, tylko Huawei-a? Po co ci to wszystko, dla pieniędzy, przecież twój mąż już reklamuje Huawei-a po co jeszcze ty do tego? – grzmi kolejny internauta.

W dyskusji pojawiły się nawet bardzo stanowcze stwierdzenia.

– Tobie by gówno dali, to też byś zareklamowała – można przeczytać w sekcji komentarzy przy zdjęciu Lewandowskiej na Instagramie.

anna lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor DDTVN o koleżance po fachu. Internauci: „Obrzydliwe przekroczenie granic” 
  2. Ogromna wpadka ikony Polsatu NA WIZJI! Cały internet się śmieje 
  3. Sławomir prosi fanów o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna 
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5.  Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!