Anna Lewandowska z "wymuszonym uśmiechem", fani bardzo się martwią. Co się stało?!

Anna Lewandowska z "wymuszonym uśmiechem", fani bardzo się martwią. Co się stało?! Źródło: .

Anna Lewandowska to kobieta, której zazdroszczą Robertowi Lewandowskiemu wszyscy mężczyźni. Trzeba przyznać, że przy boku znanego piłkarza reprezentuje się olśniewająco! Ostatnie zdjęcia poważnie zmartwiły fanów sportsmenki - nie wygląda na zbyt szczęśliwą. Co jest tego powodem?

Anna Lewandowska znana jest ze swoich sportowych sukcesów - zaczęła ciężko trenować, gdy była jeszcze nastolatką, co przyniosło efekty w postaci licznych medali na zawodach karate w Polce i za granicą. W momencie swojego ślubu z Robertem Lewandowskim, Anna postanowiła przerzucić się na stabilniejszy tryb życia, porzucając dobrze zapowiadającą się karierę o światowym zasięgu. Wielu kibiców ambitnej i utalentowanej kobiety miało jej za złe, że podjęła tak niefeministyczną decyzję.

Anna Lewandowska przekuła sportową pasję na blog i została gwiazdą

W 2013 r. nastąpiło wielkie wejście celebrytki do świata show-biznesu. A to za sprawą bloga pt. "Healthy plan by Ann". Od razu zaczął cieszyć się on ogromną poczytnością, a fani zauważyli, że młoda adeptka dietetyki stanowi poważne zagrożenie dla popularnej już wówczas Ewy Chodakowskiej. Przez długi czas spekulowano, że obie panie rywalizują ze sobą o zdobycie serc internautek i nie przepadają za sobą.  Zapytane o to gwiazdy stanowczo odcięły się od takich sugestii, choć niewątpliwie nutka zazdrości czasami musiała im przykro zabrzmieć. Ponadto żona Roberta Lewandowskiego jest autorką wielu książek poświęconych tematyce zdrowego odżywiania się. W zeszłym roku ukazała się także aplikacja gwiazdy, w której zamieszczone zostały sprawdzone plany treningowe jej autorstwa. 

Dla fanów zdrowy i promienny wygląd Anny Lewandowskiej stanowił inspirację do prowadzenia aktywniejszego trybu życia. Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby wyglądać tak pięknie, jak sportsmenka w dniu ślubu ze znanym piłkarzem w 2013 r. Gdy na świecie pojawiła się córeczka pary, Lewandowska postanowiła poszerzyć krąg swojej działalności i dotrzeć do świeżo upieczonych matek, którym marzyła się forma jak sprzed porodu. Poradniki te idealnie wpasowały się w zapotrzebowanie na rynku - sportsmenka odznacza się więc także żyłką marketingową.

Co więcej, gwiazda nie boi próbować się nowych rzeczy. W 2016 r. zdecydowała się stawić czoła kolejnemu wyzwaniu i wydała serię batonów sygnowanych jej imieniem i nazwiskiem. Produkty okazały się hitem, choć nie wszystkim smaki sportsmenki przypadły do gustu. Od niedawna trenerka jest także właścicielką kilku punktów gastronomicznych, w których maniacy zdrowego odżywiania mogą posilić się sytymi i niskokalorycznymi propozycjami posiłków. Biedniejsi bywalcy tych lokali narzekają na zbyt wygórowane ich zdaniem ceny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Znana trenerka wygląda jak wieszak i jest zmartwiona

Zdjęcia, które zostały zrobione w czasie ostatniej imprezy, na której była Lewandowska, są niepokojące. Celebrytka ma na nich poszarzałą, bladą twarz, a ubrania dosłownie zwisają z jej ciała. Powodem zmartwienia fanów gwiazdy jest brak uśmiechu lub wymuszony grymas. Nigdy do tej pory nie można było zauważyć tak fatalnego stanu polskiej trenerki. Nie jest do końca jasne, czym taki stan rzeczy może być spowodowany. Czyżby kłótnia małżeńska przed wyjściem na imprezę lub zwykłe przemęczenie?

 - Może Klarunia chora (np. grypa/anginka) i nie daje mamie spać, ani w nocy, ani w dzień i poza tym mama martwi się o nią? :( Może Ania sama chora, a córeczka chce, by z nią była, bawiła się z nią? Chyba nie podejrzewacie, że Robcio zrobił skok na bok, przyprawił Ani rogi, ona się dowiedziała i ten chorobliwy, przemęczony wygląd jest po ich kłótniach? - zastanawia się internautka.

 Pozostali fani również wyrażają swoje zmartwienie i życzą Ani szybkiego powrotu do lepszego stanu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News