Anna Lewandowska zdemaskowana? Lekarz twierdzi, że przeszła zabiegi

Anna Lewandowska zdemaskowana? Lekarz twierdzi, że przeszła zabiegi

Anna Lewandowska została zdemaskowana? Jeden z lekarzy zdecydował odnieść się do ostatnich oskarżeń internautów, dotyczących wizerunku gwiazdy. Czy celebrytka poddała się operacji plastycznej?

Anna Lewandowska jest niewątpliwie jedną z najładniejszych Polek. Gwiazda od dawna promuje zdrowy styl życia i jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Jednak po ostatnim zdjęciu w jej mediach społecznościowych na gwiazdę spłynęła fala komentarzy mówiąca o tym, że kobieta poddała się operacji plastycznej.

Anna Lewandowska poprawiona?

Do ostatnich rewelacji internautów zdecydował się odnieść przedstawiciel świata medycyny. Doktor Anna Adamczyk, prowadząca stronę "Lekarka w wielkim mieście", zdecydowała się podzielić opinią na temat zdjęć celebrytki. Zdaniem lekarki, Lewandowskiej znacznie pomógł aparat ortodontyczny, który wyrównał dolne piętro i znacznie uwydatnił uśmiech kobiety. W jej ocenie nie widać żadnego uzupełnienia protetycznego, jednak nie wyklucza odbudowy kompozytowej. To jednak nie jest zarzut do gwiazdy, gdyż praktyka ta jest często stosowana w leczeniu zębów. W dalszych komentarzach dr Adamczyk mówi, że na zdjęciach czerwień ust jest bardziej pełna. Lekarka odniosła się również do nosa gwiazdy, który dawniej był wyraźnie skrzywiony. Stan nosa wynikał z tego, że gwiazda trenowała karate. W tym przypadku nie widać znamion korekty chirurgicznej, która miała wpłynąć na stylistykę, jednak jej zdaniem Lewandowska miała problemy z oddychaniem i mogła poddać się zabiegowi rekonstrukcji przegrody nosa.

Znaleziona korekta?

Zdaniem lekarki coś nie tak jest z tzw. doliną łez celebrytki. Jest ona mniejsza oraz głębsza, co może wskazywać na interwencję chirurga! Dodaje również, że gwiazda ma wstrzyknięty botoks co najmniej w 3 różne miejsca. Zaznacza, że zabiegi są dobrze zrobione, gdyż gwiazda lubi się uśmiechać i jest bardzo mimiczna. Lekarka zaznacza również, że Lewandowska mogła poddać się zabiegom przeciwstarzeniowym skóry, jednak są bardzo subtelne, co jest ocenianie na plus. Po opinii lekarki Internet oszalał. Wiele osób podkreśla, że wcześniej zwracało uwagę na to, że Anna Lewandowska musiała się poprawiać. Dodają również, że kobieta, która jest wzorem życia fit, teraz straci na popularności. Stronnicy celebrytki mówią natomiast, że lekarka się myli, jednak ci którzy przyjmują jej opinię podkreślają, że nie są to radykalne zmiany, a wyłącznie takie, które miały wpłynąć na zdrowie Lewandowskiej. Czy Anna Lewandowska odniesie się do tej opinii?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zanim Bożenkę z Klanu zagrała Kaczorowska, była inna aktorka. Teraz zachwyca urodą!
  2. Ile zarabia Edyta Górniak? Jaka stawka za koncert
  3. Fani na grób Kory CODZIENNIE przynoszą świeże kwiaty. „Nigdy jej nie zapomnimy”
Następny artykuł