Anna Lewandowska będąc znaną trenerką i żoną najpopularniejszego polskiego piłkarza narażona jest na ostre słowa krytyki. Według wielu tym razem absolutnie na nie zasłużyła.

Anna Lewandowska z hejtem ze strony internautów spotyka się niemalże każdego dnia. Wiele osób krytykuje ją za jej porady, w tym przepisy, które w swoim czasie zrobiły niemały szum. Również prowadzone przez nią szkolenia, jak i obozy spotkały się z bardzo mieszanym odbiorem. Teraz Lewandowska została przyłapana na czymś, czego bez wątpienia powinna się wstydzić.

Anna Lewandowska zlinczowana przez internautów.

Przepisy drogowe obowiązują każdą osobę, która włącza się do ruchu drogowego. Bez znaczenia kim jest oraz jakim pojazdem się porusza. Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska zapomniała o jednym z podstawowych z nich, o którym wiedzą nawet dzieci w przedszkolu.

Chodzi dokładniej o sygnalizację świetlną. Zasada jej funkcjonowania jest banalnie prosta. Jeżeli widzimy zielone światło, to jedziemy, a gdy zmieni się na czerwone, to trzeba się zatrzymać. Jednak nasza rzeczywistość pokazuje, że wiele osób ma problem nawet czymś tak prostym. Niestety właśnie do tych osób dołączyła ostatnio żona Roberta Lewandowskiego.

W Internecie pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym widzimy Annę, która wraca właśnie ze spotkania ze znajomymi. Jak na dłoni można tam zauważyć, że trenerka przejeżdża przez skrzyżowanie w momencie, gdy pali się na sygnalizatorze czerwone światło. Właśnie to zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w Internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

– Naraża życie i zdrowie innych, ma ich za NIC – pisze jeden z internautów.

– Zdrowy tryb życia Ania? Jesteś zdecydowanie człowiekiem pustych słów, a nie czynu. Widzimy na tym przykładzie ile zdrowie i życie innych jest dla Ciebie ważne – czytamy.

– No pewnie wielka gwiazda może mieć w dupie przepisy i bezpieczeństwo innych. Żenada – dodaje zdenerwowana internautka.

To, co się teraz dzieje na wielu portalach internetowych nie można nazwać inaczej jak linczem, którego ofiarą stała się właśnie Anna Lewandowska. Według wielu osób zdecydowanie się to jej należało, jednak trzeba pamiętać, że jest ona tylko człowiekiem, tak samo, jak my, który popełnia błędy. Niestety będąc osobą publiczną, musi się liczyć z tym, że coś, co w przypadku zwykłego człowieka obeszłoby się bez echa, w jej przypadku będzie piętnowane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Dorota Gardias? Zarobki są niebotyczne
  2. Szczeniak z krzyżówki ogromnego rottweilera i buldożka. Wygląda niesamowicie
  3. Nie ma wątpliwości. Jolanta Kwaśniewska zmiażdżyła Agatę Dudę
  4. Meghan Markle dostanie zawału. Oto co fanka próbowała zrobić Harry’emu
  5. Podsiadło wypuścił nową płytę, ale teraz fani czekają na wtorek! Jutro wszystko się wyjaśni

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.