Anna Lewandowska znów padła ofiarą hejtu. Żona reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie sprzed lat, zaś internauci po prostu nie mogą uwierzyć, że mogła kiedyś tak wyglądać. W stronę celebrytki posypały się poważne oskarżenia.

Anna Lewandowska zdecydowała się opublikować kolejne zdjęcia na swoim koncie w mediach społecznościowych. Celebrytka zaprezentowała, jak wyglądała 10 lat temu. Internauci uważają za coś niemożliwego, by zmieniła się aż tak bardzo i zarzucają jej poddanie się co najmniej kilku operacjom plastycznym.

Anna Lewandowska poddała się operacjom?

Zdjęcie sprzed lat żony kapitana polskiej reprezentacji piłkarskiej pojawiło się w jej Instastory. Gwiazda wrzuciła je w porównaniu z fotografią współczesną. Napisała, że oba zdjęcia lubi, oraz że różni je 10 lat.

– Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest (bo przecież trenowałam karate), jedynie aparat na zęby się przydał. Dobrze, że mam teraz super fryzjerkę – dodała także najpopularniejsza z polskich WAGs.

Zdaniem internautów tak mocna zmiana nie mogła zajść w sposób naturalny. Potwierdzają, że dobry efekt zrobiła różnica fryzur oraz aparat na zęby, który kiedyś nosiła kobieta. Jednak ich zdaniem musiała także poprawić czoło, nos, oczodoły, usta, a nawet kości policzkowe!

Anna Lewandowska zaprzecza, że zmieniła cokolwiek w swoim ciele z pomocą chirurga. Ciągle podkreśla, że jedyne co się zmieniło to fryzura. Resztę zawdzięcza nowemu stylowi życia oraz diecie.

Zdrowa mama?

Celebrytka ciągle odpiera ataki hejterów, którzy wytykają jej kampanie z jej udziałem. Gwiazdę można zobaczyć w takich akcjach reklamowych, jak „Zdrowa mama” oraz w spotach firmy „Healthy Center By Ann” która jest jej własną siecią. Anna namawia też do specjalnych diet, których popularność w internecie ciągle rośnie.

Właśnie dlatego Anna Lewandowska zaprzecza, jakoby poddawała się jakimkolwiek zabiegom. Gdyby podejrzenia internautów się potwierdziły, wówczas wizerunek zdrowej i wysportowanej kobiety mógłby legnąć w gruzach. Również postrzeganie jej jako „zdrowej matki” dobiegłoby końca.

Internet podzielony!

Nie wszyscy internauci popierają tezy o operacjach plastycznych, którym miałaby się poddać Lewandowska. Jedni podkreślają, że jest naturalna, piękna i zadbana, często dodając, że samemu chcieliby tak dobrze wyglądać. Inni mówią, że to zasługa dobrego makijażu, którego ze świecą szukać w jej wyglądzie sprzed 10 lat.

Jednak część dodaje, że jej zmiana wizualna nie musiała być efektem tak drastycznych praktyk jak operacja plastyczna, gdyż na wiele rzeczy zarzuconych celebrytce można zaradzić w inny sposób. Ich zdaniem jej aktualny wygląd jest zasługą nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, którym mogła poddać się przez ostatnie lata.

Tak czy inaczej Anna Lewandowska musi się zmierzyć z falą hejtu. Kobieta zawzięcie broni swojego dobrego imienia. Nie sposób udowodnić jej kłamstwa, dlatego pozostają jedynie domysły, czy mówi prawdę.

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  2. Justyna Żyła rozkręca karierę. Niespodziewana rola żony sportowca
  3. Doda dołączyła do wojny gwiazd TVN! Jest ostro

14 puszystych gwiazd, które budzą powszechny zachwyt [ZDJĘCIA]


Na celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.