Lewandowscy w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała im bliską osobę

Lewandowscy w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała im bliską osobę

Anna Lewandowska oraz jej mąż, Robert, pogrążyli się w żałobie. W tragicznych okolicznościach zginął bardzo bliski przyjaciel pary, Witold Kwieciński. Mężczyzna miał jedynie 33 lata.

Kwiecińskiego i Lewandowską łączyła wspólna pasja - karate. Sportowiec był bardzo utalentowanym, utytułowanym zawodnikiem, z którego krajowa kadra była niezwykle dumna.

Dramatyczny los sportowca

Zawodnik odnosił sukcesy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zostawał mistrzem Polski, Europy oraz wicemistrzem świata w ukochanym sporcie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska

Niestety 33-letni Kwieciński zginął w tragicznym wypadku. Zdecydował się bowiem na feralny lot motoparalotnią, nad którą nagle stracił panowanie. Sportowiec spadł więc na ziemię i niestety zginął na miejscu.

Anna Lewandowska straciła bliską sobie osobę

Dramatyczną śmierć zawodnika w szczególny sposób odczuła Anna Lewandowska, która była jego bliską przyjaciółką. Trenerka zdecydowała się nawet na Instagramie uczcić jego pamięć znanym cytatem księdza Jana Twardowskiego: "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą". Rodzinie i bliskim Witolda Kwiecińskiego przekazujemy szczere kondolencje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie
  2. Maryla Rodowicz nie ma już siły. Wywiesiła białą flagę
  3. Dramat Foremniak. Prywatne życie było dla niej koszmarne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News