Niesamowite plotki o Annie Lewandowskiej. Wiadomo już wszystko
Marcin Owczarek - 26 Grudnia 2018

Niesamowite plotki o Annie Lewandowskiej. Wiadomo już wszystko

Anna Lewandowska i plotki na jej temat elektryzują wszystkich fanów jej oraz piłkarza Roberta Lewandowskiego. O ostatnich doniesieniach na temat ciąży mówiły media w całej Polsce. Wszystko przez strój, jaki włożyła na świąteczną imprezę. Teraz już wszystko wiadomo. Lewandowska wyjaśnia, o co chodzi.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych kobiet w naszym kraju. Każdy Polak, który lubi Roberta Lewandowskiego albo próbuje poprawić swoją kondycję, wie, kim ona jest i czym się zajmuje. Niestety zawistni mówią, że sławy dorobiła się tylko i wyłącznie za sprawą męża. To oczywiście pomówienia, a sama trenerka broni się przed oskarżeniami, jak może.

Anna Lewandowska ma co robić

Lewandowska stara się żyć bardzo aktywnie. Ciągłe ćwiczenia i układanie planów pochłania wiele czasu. Dodatkowo zajmuje się kilkoma biznesami, które generują spore dochody. Także promowanie marek pochłania masę wolnego czasu. Lewandowska jeździ po całej Polsce, aby pokazywać się między innymi z telefonami Huawei. Prócz tego jest jeszcze jedna rzecz, która zajmuje jej czas. Niedawno kobieta urodziła córeczkę. Ma na imię Klara i jest to pierwsze dziecko Lewandowskich. Nie ujawniają jej wyglądu. Chcą chronić swoją prywatność, a w jednym z wywiadów stwierdzili, że dziewczynka sama w przyszłości zadecyduje, czy chce się pokazać mediom, czy też nie. Ostatnio media obiegła plotka o tym, że mała Klara być może będzie miała rodzeństwo.

Plotki na temat ciąży

Na imprezie świątecznej żona Roberta Lewandowskiego zrobiła sobie bardzo ciekawe zdjęcie. Anna założyła sukienkę, w której to odstawał jej brzuch. Internauci spekulowali, iż Lewandowska znowu może być w ciąży. To zelektryzowało media i każdy się o tym rozpisywał. Faktycznie, na zdjęciu wyglądała tak, jakby miała znowu mieć dziecko, ale sama nie potwierdzała wcześniej tych doniesień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Teraz jest już wszystko jasne. Anna Lewandowska postanowiła w końcu wypowiedzieć się na ten temat i rozwiać wszelkie wątpliwości. W rozmowie z magazynem "Party" powiedziała: - Tak, jak przy pierwszej ciąży, czy przy kolejnej, bo nie jestem, będę prosiła o uszanowanie prywatności. (...) Nie, nie jestem w ciąży - mówi Lewandowska. I wszystko stało się jasne. Anna Lewandowska nie jest w ciąży, a wszystkie media się pomyliły. Jednakże na pewno myślą o kolejnym dziecku i być może kiedyś uda im się mieć kolejne, a wtedy na pewno cała Polska znowu będzie zachwycona.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate już ma dość. Meghan Markle chciała jej zrobić na złość
  2. Tragedia bohatera „Rolnik szuka żony”. Nie takich świąt się spodziewał
  3. Oliwia Bieniuk to petarda? Tata pokazał jej zdjęcie, fani zachwyceni
  4. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News