Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"

Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania" Źródło: Youtube.com/Przegląd Sportowy

Anna Lewandowska uchodzi za spełnioną rodzinnie i zawodowo kobietę sukcesu. Znana aktywistka pozwoliła sobie w natłoku obowiązków na bardzo szczery wpis. Dzieli się z internautami swoją tęsknotą za rodziną i wspólnym czasem.

Anna Lewandowska z pełnym zaangażowaniem poświęca się dziś karierze sportowca, bizneswoman i działaczki (jest prezeską Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska). Dla gwiazdy liczy się każda wolna chwila.

Anna Lewandowski tęskni za wolną chwilą z rodziną. "Życie na walizkach - nie należy do łatwych"

Dowodzi tego najlepiej ostatnia aktywność Lewandowskiej. Aktywistka pozwoliła sobie na rzadko spotykaną w gronie osób publicznych szczerość.  

- To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych... Ale to nasz wybór i lubimy to - zwierza się fanom Anna Lewandowska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 

Odnosi wrażeniem, że zaangażowanie w sportowe projekty bardziej zbliża do siebie sportową parę. Z drugiej strony, każde działa w innych płaszczyznach. 

- Każdy z nas realizuje różne projekty, robi to co kocha, więc często podróżujemy osobno. Wiem, że jest coraz więcej takich związków, które mijają się w natłoku różnych zajęć i obowiązków, pewnie niejedna z Was znajduje się w podobnej sytuacji. Prawda? - pyta żeńską część swojej sieciowej publiczności Anna Lewandowska.

Gwiazda liczy, że fanki wypowiedzą się na niełatwy temat "mijania się w domu", w czasie robienia kariery. W sieci wybrzmiewają słowa zrozumienia:

- Ważne, żeby spełniać swoje marzenia, a jednocześnie być szczęśliwym małżeństwem - komentuje internautka wpis Lewandowskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To Wasze życie i Wasze wybory, i nikomu nic do tego. Żyjcie teraz, nie odkładając niczego na później - skomentował inny z fanów aktywistki.

Anna Lewandowska marzy o chwili beztroskiego wytchnienia. Nawet, gdyby trwała... kilka minut. Dowodzi tego końcówka jej wpisu.

- Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach - napisała Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News