Polacy otworzyli szeroko oczy z niedowierzania. Oto co Lewandowska zrobiła po sylwestrze

Polacy otworzyli szeroko oczy z niedowierzania. Oto co Lewandowska zrobiła po sylwestrze

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Żona znanego piłkarza w sylwestrową noc pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa, jednak nie zapomniała całkowicie o codziennych obowiązkach. Fani są zaskoczeni tym, co gwiazda robiła już 1 stycznia o poranku.

Anna Lewandowska od kilku lat pozostaje ulubienicą Polaków, którzy chętnie ćwiczą z jej programami oraz kupują kolejne pisane przez nią książki. Trenerka propaguje zdrowy, sportowy tryb życia, zachęcając do aktywnego spędzania czasu oraz dbania o swą sylwetkę.

Co Anna Lewandowska robiła o poranku w Nowy Rok?

Nikt nie spodziewał się chyba jednak, że gwiazda zdecyduje się wstać 1 stycznia o bardzo wczesnej porze, aby... odbyć tradycyjny, noworoczny trening. Lewandowska do późna bawiła się w gronie przyjaciół, dlatego też fani nie mogą zrozumieć, jak odnalazła w sobie siły do pójścia skoro świt na siłownię. Przypomnijmy, że gwiazda oraz jej mąż, Robert Lewandowski spędzili sylwestrową noc w Dubaju. Spotkali się tutaj ze Sławomirem Peszko oraz Wojciechem Szczęsnym, którym towarzyszyły żony. Grupa przyjaciół wspólnie się bawiła, chętnie chwaląc prywatnymi fotografiami z tego wyjątkowego wieczoru. Trudno więc zgadnąć, skąd Anna Lewandowska bierze niespożyte pokłady sił, z których skorzystała o poranku na siłowni. Fani byli tym faktem niezwykle zadziwieni, przyznając, iż oni sami jeszcze się bawili lub spali, kiedy trenerka już spalała poświąteczne kalorie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki był dla Anny Lewandowskiej 2018 rok?

Gwiazda zdecydowała się także ostatecznie podsumować za pośrednictwem swego konta na Instagramie miniony już 2018 rok. Słowa trenerki niezwykle poruszyły licznych internautów, śledzących na co dzień jej karierę. - Rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy, gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia. Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego. Ale to, co najważniejsze, to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata - napisała wyraźnie zadowolona Anna Lewandowska, planując już nowy, także zapewne bardzo intensywny rok. Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna LewandowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszny wypadek podczas Sylwestra z TVN! Poruszający apel Filipa Chajzera
  2. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  3. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Gwiazdor TVP właśnie wywołał ogromny SKANDAL! O Sylwestrze w TVN mówią już wszyscy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News