Anna Lewandowska przez długi czas była jedną z najczęściej odznaczanych polskich sportsmenek, lecz w ostatnich miesiącach ze względu na rosnącą popularność media częściej opisują ją jako celebrytkę i gwiazdę mediów społecznościowych. Tym razem jednak rozpoznawalność ma swoją cenę – kobieta została zlinczowana. 

Anna Lewandowska ze światem sportu związała się w wieku zaledwie 13 lat, kiedy zdecydowała się zapisać do KK Pruszków. Intensywnie trenowała tam karate, co po czasie przyniosło efekty – kobieta zdobyła wiele medali, jest nawet reprezentantką naszego kraju w karate tradycyjnym.

W ostatnim czasie o żonie Roberta Lewandowskiego zrobiło się zdecydowanie głośniej, głównie za sprawą jej ogromnego zaangażowania się w media społecznościowe oraz licznych akcji charytatywnych i społecznych. Sportsmenka aktywnie działa również w biznesie – promuje własne produkty, batoniki, a teraz otworzyła nowy lokal. Okazuje się jednak, że popularność nie zawsze niesie ze sobą same plusy.

Anna Lewandowska prezentuje nową restaurację

Kobieta głośno mówi w mediach o swoim zamiłowaniu do zdrowej żywności i promuje aktywny styl życia, decyzja o otworzeniu własnego lokalu była więc tylko kwestią czasu. Jej restauracja „Healthy Store” znajduje się w Warszawie i oczywiście promowana jest przez wysokiej jakości produkty i zdrowe dania.

– Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann. Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej – informuje sportsmenka.

Okazuje się, że mimo ogromnego odzewu w mediach, Anna Lewandowska zmierzyć się musiała również z dziesiątkami negatywnych i prześmiewczych komentarzy.

Anna Lewandowska zlinczowana przez internautów

Co prawda Anna Lewandowska nie była ulubioną celebrytką w polskim show-biznesie i dosyć często musiała walczyć z negatywnymi opiniami na swój temat, z pewnością jednak nie spodziewała się aż tak gwałtownej reakcji na informację o otwarciu swojego lokalu.

– Niech się lepiej dzieckiem zajmie! – pisze internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

– Sernik jaglany bezglutenowy, bez konserwantów, bez emulatorów smaku. Bez smaku. 30 zł za kawałek – drwi kolejna osoba.

– Z zawodu żona, chętnie bym ją widział w burdelu. Restauracje otwiera nie mając o tym pojęcia – ostro komentuje ktoś inny.

Nowe pomysły i sukces często spotyka się z drwinami wywoływanymi nieraz z zazdrości, jednak rzadko zdarza się, by wśród kilkuset komentarzy tylko pojedyncze były pozytywne.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Domagała ujawnia przykrą prawdę. Wojewódzkiego wbiło w kanapę
  2. Gwiazda disco polo wjechała po pijaku w budynek. Zbadano ją psychiatrycznie
  3. Fanka Popka poszła w ślady idola. Teraz dziewczyna walczy o milionowe odszkodowanie!
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?

"Jeden z dziesięciu". Nawet Sznuk zaniemówił! Największe wpadki w teleturnieju