Fani Anny Lewandowskiej nie mogą w to uwierzyć! Robert zostawił ją z dzieckiem

Fani Anny Lewandowskiej nie mogą w to uwierzyć! Robert zostawił ją z dzieckiem

Anna Lewandowska to teraz jedna z największych polskich celebrytek. Liczba jej fanów cały czas rośnie i wszyscy nie mogą uwierzyć w to, że Robert zostawił ją samą z dzieckiem.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na wszelkich mediach społecznościowych. Dodatkowo jest sportsmenką, która na swoim koncie ma wiele sukcesów. Prowadzi również obozy treningowe oraz doradza kobietom i nie tylko jak zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Dzięki tym działalnościom zyskała naprawdę pokaźną liczbę fanów, którzy śledzą każdy jej krok. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać na obchodach niemieckiego święta piwa oczywiście chodzi o Oktoberfest. Jednak teraz fanami sportsmenki wstrząsnęła informacja, że jej mąż Robert Lewandowski zostawił ją samą z ich małą córeczką. Co takiego okazało się ważniejsze dla piłkarza niż rodzina?

Anna Lewandowska sama w domu

Małżeństwo Lewandowskich do tej pory uchodziło za nierozłączne. Do tego stopnia, że zawodnicy naszej reprezentacji w piłce nożnej mieli już dosyć ciągłej obecności żony kapitana. Robert każdą wolną chwilę spędzał z żoną, całkowicie alienując się od swoich kolegów z drużyny. Jednak jak się okazało, dla naszego najlepszego piłkarza jest coś ważniejszego niż czas spędzony z rodziną. Po czterech przegranych meczach przez Bayern Monachium Lewandowski postanowił spędzić wieczór ze swoimi kolegami z drużyny. O dziwo na spotkaniu nie pojawiła się wraz z nim Anna Lewandowska, która do tej pory nie odstępowała swojego męża nawet na krok.
DALSZY CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani krytykują Lewego

Dodatkowo wielu fanów sportsmenki ma mu za złe, że wybrał się na piwo, zamiast pomóc żonie w opiece nad dzieckiem. Przez specyfikę zawodu, jaki wykonuje, i tak cały czas jest nieobecny w domu. Do tego, zamiast każdą możliwą chwilę wykorzystywać na kontakt z córką, to wybrał się z kolegami na piwo. Pozostawiając w ten sposób swoją żonę samą z dzieckiem na kolejny wieczór. - Zająłby się w końcu dzieckiem, a nie tylko drużyna i mecze - pisze jedna z internautek. - No tak typowy ojciec najpierw piwko i koledzy, a dopiero potem dom i rodzina - dodaje kolejna. Fanki starają się wspierać Annę, ze względu na ciągłą nieobecność Roberta jak tylko mogą. Nie dziwi więc fakt, że tak mocno mu się oberwało ze strony internautek. Jednak można również znaleźć głosy, że nawet Robert musi czasami odpocząć jak prawdziwy facet i wyjść spod pantofla. Czyżby faktycznie Anna trzymała go tak krótko?Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamachowska okrutnie zmieszana z błotem! „Straciła kontakt z rzeczywistością”
  2. Wstrząsające wyznanie znanego gwiazdora TVP. Próbował się zabić, był ofiarą pedofila
  3. Chcą zlinczować Radwańską. Jej oferta rozwścieczyła internautów
Następny artykuł