Ania daje Robertowi popalić? Problem Lewandowskiego właśnie wyszedł na jaw

Ania daje Robertowi popalić? Problem Lewandowskiego właśnie wyszedł na jaw Źródło: youtube.com/tvn

Anna Lewandowska jest wymagającą małżonką? W trakcie wczorajszego meczu reprezentacji Polski na głowie kapitana biało-czerwonych można było zauważyć pasemka składające się z siwych włosów. Czy powodem takich zmian w urodzie piłkarza Bayernu jest jego żona?

Anna Lewandowska słynie z wielkiego zaangażowania w swoją karierę trenerską. Była zawodniczka karate i jedna z najważniejszych postaci polskiego show-biznesu przywiązuje wielką rolę do propagowania zdrowego trybu życia i nauczania Polek w tym zakresie. Wiele się mówi o tym, że ambitna sportsmenka może być także bardzo wymagającą małżonką, co ma odbijać się na zdrowiu i nerwach napastnika Bayernu. Niektórzy obserwatorzy kariery piłkarza zauważają, że siwe włosy na jego głowie mogą wynikać ze stresującej relacji małżeńskiej, w jakiej znajduje się napastnik reprezentacji Polski. Czy te plotki są prawdziwe?

Anna Lewandowska powoduje stres u piłkarza Bayernu?

Po wczorajszym meczu reprezentacji Polski, plotki dotyczące Roberta Lewandowskiego nie mogły przez długi czas ucichnąć. Wszystko przez fryzurę, w jakiej pojawił się piłkarz. Media zauważyły, że na bujnej czuprynie kapitana reprezentacji Polski pojawiły się siwe włosy. Zawodnik Bayernu, który ma zaledwie 31 lat, zszokował fanów, którzy nie spodziewali się, że w tak młodym wieku można mieć tak widoczne, siwe pasemka.

Wielu fanów piłkarza wyraziło wielkie zaniepokojenie w związku z fryzurą piłkarza i zaczęło zadawać pytania, co może stać za aż taką zmianą w jego wyglądzie. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że swoje ręce maczała w tym Ania Lewandowska, która ma być bardzo wymagająca w stosunku do swojego męża. Zważając na to, że piłkarz wraz z nią wychowuje jeszcze dziecko, to nie brak mu stresów i presji związanej z życiem rodzinnym i ciężką karierą piłkarską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Lewandowski lubi swój odcień włosów?

Sam piłkarz nie skomentował, co może być przyczyną tak nagłej zmiany jego fryzury. Pomimo występowania w reklamie jednej z firm produkujących szampony doi mycia włosów, zawodnik zdaje się nie przywiązywać aż tak dużej wagi swojemu uczesaniu. Sam przed kilku laty przefarbował się na siwo, aby uczcić swojego ówczesnego trenera Bayernu Monachium - Juppa Heynckesa, który słynie ze srebrnego odcienia włosów.

- On jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałem zrobić coś innego niż inni. Jestem starszy, więc siwy może do mnie pasować. Mojej żonie również się podoba – mówił wtedy Lewandowski.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. "Big Brother to takie Warsaw Shore dla emerytów". Gwiazdy miażdżą program TVN
  4. Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu
  5. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  6. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób

źródło: SuperExpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News