W ostatnim czasie dużo mówiło się o możliwym rozpadzie związku Lewandowskich. Najbardziej znana w Polsce celebrycko-sportowa para miała przeżywać kryzys, czego dowodem były budzące wątpliwości mediów zachowania na ślubie Anny Korcz, przyjaciółki gwiazd. Teraz Anna Lewandowska w pośpiechu dementuje doniesienia.

Anna Lewandowska, widocznie zaniepokojona plotkami w mediach, postanowiła pokazać, że między nią a Robertem wszystko w porządku. A skąd wziął się pomysł, że mogłoby być inaczej?

Lewandowscy według relacji świadków mieli unikać się nawzajem na weselu Anny Korcz, ich wspólnej przyjaciółki. Ania uciekała od Roberta, ten natomiast początkowo wyglądał na zasmuconego, a już po chwili bawił się w najlepsze, zostawiając ukochaną samą sobie.

Dodatkowym argumentem za kryzysem Lewandowskich miała być ich nieobecność w mediach społecznościowych. Przez długi czas nie wstawiali wspólnych zdjęć, a Anna tuż po zakończeniu Mundialu całkowicie przestała wspominać o mężu.

Anna Lewandowska dementuje doniesienia o rozpadzie związku. „Tatunio” znowu na jej Instagramie

Czyżby podejrzenia dziennikarzy ją do tego zmusiły? A może wcześniej nie zauważyła, że od tak długiego czasu nie wspomina o Robercie?

Ania znów postanowiła umieścić swojego męża w relacjach na Instagramie oraz na zdjęciach. W środę wstawiła zdjęcie z wspólnego treningu z ukochanym, a już następnego dnia krótkie nagranie na którego początku w centrum był właśnie „Lewy”. Na Instastory pochwaliła się także przesłodkim zdjęciem Roberta z ich córką, Klarą. Podpisała ją zaczepnym określeniem „Tatuniu”.

Robert i Ania poznali się w 2007 roku, małżeństwem zaś są od 5 lat. Ich roczna córeczka Klara to oczko w głowie rodziców, którzy mimo ogólnego zabiegania i rozwijania własnych karier, starają się poświęcać jej jak najwięcej czasu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Czy sądzisz, że Lewandowscy się rozstaną?

Loading ... Loading ...

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]


Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]