Fani Lewandowskich przerażeni. To definitywny koniec?

Fani Lewandowskich przerażeni. To definitywny koniec? Źródło:

Czyżby związek słynnej pary się sypał? Anna Lewandowska od dłuższego czasu nie wspomina o swoim mężu w mediach społecznościowych. Podobna sytuacja ma miejsce z jego strony: o żonie nie wspomina, a według doniesień mediów - wręcz jej unika. Fani przerażeni - co się z nimi dzieje?

Kryzys pomiędzy Lewandowskimi rozpoczął się tuż po tym, jak Polacy odpadli z mundialu. Choć para sportowców wybrała się na wspólne wakacje i wydawała się szczęśliwa, coś poszło wyraźnie źle. Największym dowodem kryzysu w ich związku było zachowanie Lewandowskich na ślubie Anny Korcz. Para unikała się przez całą uroczystość!

Anna Lewandowska ucieka przed mężem? Fani boją się o ich związek

W mediach nie pojawiają się żadne nowe zdjęcia szczęśliwej pary. Dużo częściej za to widać ich osobno. Jak donoszą media, na weselu Anny Korcz unikanie się nawzajem było szczególnie widoczne. Anna Lewandowska nie trzymała Roberta za rękę, a bardzo często "uciekała" od niego, maszerując kilka kroków przed nim. Na twarzy Lewandowskiego można było dostrzec wyraźny smutek. Wcześniej Lewandowscy nie stronili od okazywania sobie uczuć. Anna z chęcią rejestrowała wspólnie przeżywane chwile na Instagramie, w ostatnim czasie jednak całkowicie z tego zrezygnowała. O ich wspólnej obecności na ślubie dowiedzieliśmy się tylko z relacji innych gwiazd. Anna Lewandowska, podobnie jak Robert, nie pochwaliła się żadnym zdjęciem z tego wesela. Czy to definitywny koniec? Fani są przerażeni i bez przerwy dopytują Lewandowską na Instagramie o to, co się naprawdę stało. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona polskiego piłkarza miała wypadek! Autobus wjechał w jej auto
  2. Wojciechowska szczerze o dramacie sprzed lat. "Dziś wiem, że to molestowanie"
  3. Popek już wie, jak będzie ubierał syna. Trzeba mu współczuć?
  4. Twój pies przekrzywia tak głowę? To ciężka choroba
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News