Anna Lewandowska przyznała się do koszmaru. Chce ukarać ludzi, którzy ją skrzywdzili

Anna Lewandowska przyznała się do koszmaru. Chce ukarać ludzi, którzy ją skrzywdzili Źródło: Screen YouTube

Anna Lewandowska nie ma ostatnio lekkiego życia. W programie przyznała się do koszmaru, jaki przeżywa. Gwiazda postanowiła ukarać ludzi, którzy tak bardzo ją skrzywdzili. Uważa, że nie zasłużyła na taki los.

Anna Lewandowska ostatnio narażona jest na wiele stresów. Teraz przyznała się na antenie programu do koszmaru, jaki przeżywa. Gwiazda chce ukarać ludzi, którzy ją w tak dotkliwy sposób skrzywdzili. Dotyczy to nie tylko jej, ale również jej rodziny. Tym razem nie ma zamiaru odpuścić. Żona Roberta Lewandowskiego jest dobrze znana każdemu Polakowi. To piękna kobieta z idealną sylwetką, która postawiła sobie za cel, aby Polacy szli w jej ślady i doskonalili swoje ciało i umysł. Jest również jedną z najlepiej zarabiających kobiet w Polsce.

Jak każda znana osoba, musi niestety znosić obraźliwe komentarze w sieci. Tych nigdy nie brakuje, wiele osób nie jest w stanie przełknąć, że komuś się wiedzie, a w dodatku jest sobą i najzwyczajniej w świecie przez zazdrość dodają takie złe komentarze. Lewandowska postanowiła o tym opowiedzieć w programie "Dzień Dobry TVN". Trenerka od lat walczy z hejterami w sieci. Ci obrażają ją oraz jej męża. W komentarzach można zobaczyć, że hejterzy wyzywają Annę Lewandowską mówiąc, że jest gruba i wcale tak dobrze nie wygląda. Dostaje się jej także za jej styl bycia i to, że rzekomo dorobiła się na popularności swojego męża.

Anna Lewandowska będzie walczyć z hejtem

Aktorka postanowiła walczyć z tym procederem. Nie ma już siły bezczynnie się przyglądać tym komentarzom oraz znosić obrażania jej i męża:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Teraz czuję potrzebę zawalczenia. Będę ruszała z kampanią w przyszłym roku. Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób, codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć "stop, ja nie hejtuję", to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić - powiedziała Lewandowska. Z hejtem w sieci zaczęło walczyć coraz więcej gwiazd. Nie chcą już, aby osoby, które są anonimowe w sieci, czuły się bezkarne. Takie komentarze potrafią zniszczyć człowiekowi opinie i psychikę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate ma dość, jest na skraju! Nie wytrzyma długo
  2. Oto nowa miłość córki Kaczyńskiej! Tego nikt o niej nie wiedział
  3. Małgorzata Rozenek: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
Następny artykuł