Anna Lewandowska stała się pośmiewiskiem. "Wygląda jak z rodziny Adamsów"

Anna Lewandowska stała się pośmiewiskiem. "Wygląda jak z rodziny Adamsów"

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w całej Polsce. Znana jest również na świecie, nie tylko przez swojego męża Roberta Lewandowskiego, ale również dlatego, że promuje zdrowy tryb życia. Teraz kobieta stała się pośmiewiskiem, mówią, że "wygląda jak z rodziny Adamsów".

Anna Lewandowska to przepiękna kobieta o wysportowanej sylwetce, promuje zdrowy tryb życia i pokazuje innym, jak ćwiczyć oraz trzymać się zdrowo. Nie ma chyba osoby w Polsce, która by nie widziała, jak ona wygląda. Wyszło na jaw jedno z jej zdjęć, a kobieta stała się pośmiewiskiem. Niektórym przypomina postać z rodziny Adamsów. Kobieta ma się czym chwalić. Wiele osiągnęła i ciężko na to pracowała. Ma naprawdę wysportowaną sylwetkę i można mówić o niej, że jest kobietą spełnioną. Wizerunek jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Roberta Lewandowskiego tylko pomaga jej w karierze. Niektórzy uważają, że tylko dzięki niemu stała się sławna, ale jak twierdzi gwiazda i bez tego dałaby sobie radę.

Anna Lewandowska po zmianie wyglądu

30-latka lubi zmieniać swój wygląd. Ostatnio przeszła radykalną zmianę wizerunku. Chociaż sylwetka raczej mocno się nie zmieniła, to już styl i uczesanie na pewno. Lewandowska wstawiła nowe zdjęcie na Instagrama. Szybko zdobyło popularność ludzi i jest szeroko komentowane w mediach i Internecie. Na zdjęciu gwiazda ma na sobie czerwone, połyskujące spodnie, czarną bluzkę i trzyma markową torebkę. Kreacja jest prosta, ale szykowna i modna. Największą uwagę zwraca jeden fakt. Jej fryzura. Fani od razu zauważyli, że jej grzywka jest jakaś inna. Nowy wygląd Lewandowskiej nie wszystkim przypadł do gustu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Polska WAG została obśmiana przez niektórych internautów. Niektórzy zwracają uwagę, że wygląda teraz, jak z rodziny Adamsów: - Czy tylko mi nie podoba się ona w grzywce?? - Podobna jest pani w tej grzywce do jednej z osób z rodziny Adamsów. W ogóle nie widać twarzy, a jest przecież pani ładną kobietą. - Mądre słowa, ale dlaczego zakrywszy włosami śliczną buzię. To tylko część z komentarzy internautów. Są jednak tacy i jest to zdecydowana większość, którym podoba się nowy wygląd gwiazdy. Ta na pewno wie, co robi i najważniejsze jest to, że jej się podoba. A zdjęcie podpisała tak: - Kiedy poznajemy swoje słabości, stajemy się silniejsi. Kiedy zaakceptujemy swoje niedoskonałości, stajemy się piękniejsi. Kiedy zaczynamy uczyć się na swoich błędach, stajemy się mądrzejsi. Zatem ... Do dzieła! - napisała Lewandowska. Anna Lewandowska Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszna choroba zaatakowała jej mózg. Totalna rozpacz fanów „Na Wspólnej”
  2. Chylińska marnieje na naszych oczach. Powód jej mizernego stanu odbiera mowę
  3. Prawdziwy przełom w życiu Ewy Farny! Zarzekała się, że tego nie zrobi, a jednak
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
Następny artykuł