Cały Internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej szokujące porównanie
Marcin Owczarek - 20 Grudnia 2018

Cały Internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej szokujące porównanie

Anna Lewandowska to inteligentna kobieta, która wie, jak sobie poradzić w życiu. Jest autorytetem dla wielu osób w tym kraju i wzbudza wielki respekt. Mimo wszystko cały internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej jedno szokujące porównanie. Tego już nie da się cofnąć.

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu. W kilka lat zrobiła wielką karierę i spokojnie może dorównywać swojemu mężowi. Stała się prawdziwym idolem dla wielu fanów i Ci słuchają jej w wielu kwestiach. Żona sławnego piłkarza ma na siebie wiele pomysłów. Od lat związana jest ze sportem. Nic dziwnego, że Robert Lewandowski wybrał ją sobie na kobietę swojego życia. Już jako 13-latka zaczęła ćwiczyć sztuki walki. Ostatecznie zdecydowała się, że będzie trenować karate. Ma na swoim koncie 38 medali od brązowego aż po złoty zdobywając je w Polsce, ale również i za granicą. Jest również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Teraz Anna Lewandowska zajmuje się macierzyństwem oraz promowaniem zdrowego trybu życia. To właśnie za sprawą tej drugiej aktywności stała się rozpoznawalna w Polsce. Trzeba przyznać, że żona Roberta ma piękną i wysportowaną sylwetkę, a wszystko dzięki ćwiczeniom oraz odpowiedniej diecie. Tajemnic tak dobrego wyglądy nie zostawiła tylko i wyłącznie sobie. Lewandowska doradza innym, jak schudnąć, dobrze się odżywiać oraz doskonalić swoje ciało, aby wyglądać tak, jak ona. W celu stworzyła bloga, robi filmy instruktażowe, jak również pisze książki, aby każdy mógł zapoznać się z jej przepisem na świetną sylwetkę.

Anna Lewandowska i porównanie w książce

Ostatnio poszła o krok dalej i wydała na rynek aplikacje "Diet & Training by Ann", w której to znajdziemy przeróżne filmy oraz przepisy na zdrowe odżywianie według jej zaleceń. 31 października tego roku trafiła do sprzedaży książka pod tym samym tytułem. Możemy w niej przeczytać naprawdę wiele ciekawych porad dotyczących naszego jedzenia, ćwiczeń oraz ciała. Według Lewandowskiej nawet potrzeby fizjologiczne są ważne i trzeba na nie uważać. W książce napisała takie porównanie:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
- Podobno każdy artysta, kiedy skończy pracę, patrzy na swoje dzieło. Kupie też warto przyjrzeć się z bliska, bo jej struktura jest źródłem wielu ważnych informacji - napisała w książce Anna Lewandowska. To dość niecodzienne porównanie. Cały internet drwi z Lewandowskiej, że musi szukać takich porównań, aby ubrać temat załatwiania się w sposób ładny i mądry. Jakby na to nie patrzeć, na pewno żona piłkarza źle nie chciała, gdyż nasze potrzeby wiele o nas samych mówią między innym, czy na pewno dobrze się odżywiamy.anna lewandowska Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Kożuchowska bezlitośnie upokorzyła M jak Miłość! Co na to producenci?!
  3. Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało
  4. Gwiazdor Top Model w popłochu próbuje usunąć to zdjęcie z sieci! To rozbija jego karierę
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  6. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News