Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Wygląda jak Klara?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Wygląda jak Klara?

Anna Lewandowska jest znaną w całej Polsce influencerką. Ostatnio sporo mówi się o jej zdjęciach, które zdecydowała się udostępnić, a także o niesamowitej sytuacji, do której doszło w związku z tym.

Anna Lewandowska od wielu lat jest w Polsce znaną specjalistką od diety i fitnessu. Jej profile społecznościowe są oblegane przez głodne wiedzy kobiety, które chcą wyglądać i żyć tak jak ona. Swoją popularność zawdzięcza między innymi mężowi - Robertowi Lewandowskiemu. Niezwykle rozchwytywany napastnik gra obecnie w Bayernie Monachium. Polki chętnie śledzą jej Instagrama. Nic dziwnego, bo Lewandowska od czasu do czasu potrafi wrzucić tam treści, które odkrywają kulisy jej prywatnego życia, a często też życia jej partnera.

Anna Lewandowska nie spodziewała się takich komentarzy

Na Instagramie celebrytka udostępniła swoje zdjęcie, które natychmiast spowodowało falę pozytywnych komentarzy. Na zdjęciu widać Annę w wieku  dziecięcym, mniej więcej przedszkolnym. Trzeba przyznać, że wygląda na nim niebywale uroczo. Internauci tak się zachwycili, że natychmiast dali temu wyraz w komentarzach. - Śliczna dziewczynka i piękna kobieta - stwierdza jedna z użytkowniczek. - Aniu, gdybyś podpisała 10 lat, to też bym uwierzyła - z uśmiechem dodaje inna, nawiązując do popularnego ostatnimi czasy "10 years challenge". - Piękna kiedyś i dziś! Dla Ciebie czas się zatrzymał - stwierdzono.   - Laleczka z Pani była za dzieciaczka. Uśmiech do dzisiaj pozostał jednak ten sam - beztroski i śliczny  - komentuje fanka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciekawskie pytania o Klarę

Po tych miłych komentarzach fani nagle coś zrozumieli. Skoro mała Ania wygląda tak... to czy mała Klara jest do niej podobna? Natychmiast posypały się pytania: - Tak właśnie sobie wyobrażałam, że wygląda Klara. Dużo się mylę? Czy mam rację i będzie wykapana mamusia? - stwierdza użytkowniczka. - Czy Klara jest podobna do Ciebie? - zapytano. - Ale śliczna i po lewej i po prawej. Założę się, że Klara to kopia dziewczynki po lewej - czytamy. - Klara włoski ma pewnie po mamie - uważa Internautka. Dlaczego Internauci są tego tak ciekawi? Wszystko z jednego prostego powodu. Para Lewandowskich jeszcze nie zdecydowała się pokazać publicznie swojej 2-letniej córeczki z bliska. Nie dziwi więc fakt, że Klara budzi tak wielkie emocje wśród fanów Anny, którzy ciągle czekają na pierwsze zdjęcia. Anna Lewandowska pikio.pl instagram.com/annalewandowskahpba ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Córka Ferdka z "Kiepskich" jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  4. Królowa Elżbieta wysłała list do uczniów polskiej szkoły! Wiemy, co napisała
  5. Zmasowana akcja fanów "Jaka to melodia" Janowskiemu opadnie szczęka
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News