Lewandowska pojawiła się w więzieniu. Za kratami poprowadziła trening

Lewandowska pojawiła się w więzieniu. Za kratami poprowadziła trening Źródło: screen/dzien_dobry_tvn/

Anna Lewandowska zaskoczyła wiele osób pojawiając się w więzieniu. Jeszcze większym zdziwieniem okazał się dla wszystkich fakt, że żona piłkarza postanowiła przeprowadzić tam trening. To, czego dokonała trenerka, może wzruszyć wiele osób.

Anna Lewandowska znana jest nie tylko z działań, na rzecz własnego rozwoju, ale i niesienia pomocy innym. Trenerka chętnie udziela się w akcjach charytatywnych, które sama często promuje, by zyskały większy zasięg. Żona piłkarza często zaskakuje swoją otwartością i wyrozumiałością wobec innych.

Niejednokrotnie pokazała, że nie boi się nowych wyzwań, a zainteresowanie drugim człowiekiem jest dla niej niezwykle ważne. W ostatnim czasie Lewandowska zaskoczyła wszystkich i udała się do więzienia. Całą wizytę mogliśmy obserwować w telewizji TVN

Anna Lewandowska udała się do szczególnego miejsca 

W popularnym programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" powstał właśnie cykl, którego autorką jest właśnie Ania Lewandowska. W związku z nową serią żona Roberta Lewandowskiego postanowiła udać się w naprawdę wyjątkowe, pełne emocji miejsce.  

Trenerka wybrała się do grudziądzkiego zakładu karnego dla kobiet. Cała wizyta była o tyle zaskakująca, a może nawet wzruszająca, że więzienie, było dla nich nie tylko miejscem, w którym musiały odbyć swoją karę, ale również miejscem, w którym wychowywały swoje dzieci. Lewandowska sama została mamą zaledwie 2 lata temu, w związku z tym, wie z czym wiąże się macierzyństwo. 

To dzieci dają im siłę 

Ania Lewandowska, przebywając w zakładzie karnym i rozmawiając z osadzonymi kobietami, nie traktowała ich w żaden sposób gorzej. Chętnie z nimi rozmawiała i dowiadywała się jak największej ilości szczegółów dotyczących życia w takim miejscu. Kobiety wyznały, że przyzwyczaiły się już do zaistniałej sytuacji. Do zakładu trafiały w pierwszych miesiącach ciąży, zatem miały wybór czy zostawić przy sobie dziecko, czy oddać je pod opiekę swojej rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Osadzone z trudem wyznały, że są świadome tego, że więzienie nie jest odpowiednim miejscem do wychowywania potomka, jednak nie były w stanie się z nimi rozstać. Zapewne każda matka, zrozumie uczucia, które w tamtym momencie im towarzyszyły. Kobiety wyznały również, że to właśnie dzięki swoim dzieciom, przebywanie w zamknięciu nie było dla nich aż takim koszmarem. 

Na koniec, Ania Lewandowska postanowiła przeprowadzić ze swoim towarzyszkami specjalny trening. Żona piłkarza pokazała im kilka sprytnych ćwiczeń, które mogą spokojnie wykonywać ze swoimi dziećmi, a które umożliwią im szybszy powrót do formy sprzed ciąży. W końcu nawet osadzonym w zakładzie karnym kobietom należy się odrobina przyjemności. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI! 
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: TVN24 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News