Furia fanów! Nie mogą wybaczyć Lewandowskiej. "BEZCZELNA I ZADUFANA"

Furia fanów! Nie mogą wybaczyć Lewandowskiej. "BEZCZELNA I ZADUFANA"

Anna Lewandowska spotkała się już z falą krytyki po tym, jak reprezentacja Polski nie popisała się swoim występem na mundialu. Teraz znowu doprowadziła fanów do furii - tym razem swoim czynem. Tego już jej nie wybaczą, uważają zachowanie gwiazdy za bezczelne.

Nie od dziś wiadomo, że celebryci mają dość mocno niepoważne podejście do przepisów ruchu drogowego. Przykładem tego są m.in. Justyna Steczkowska i Joanna Liszowska, a teraz do grona znanych twarzy, które nie szanują prawa, dołączyła Anna Lewandowska. Fani nie mogą jej tego wybaczyć. Najpierw zetknęła się z hejtem z powodu niepowodzeń naszej piłkarskiej drużyny, który był zdecydowanie niesłusznie ukierunkowany w jej stronę. Teraz jednak zasłużyła na krytykę w pełnym tego słowa znaczeniu - sama bowiem zrobiła coś, czego zrobić nie powinna. Doprowadziła tym swoich fanów do furii, uważają, ze jej czyn był po prostu bezczelny.

Anna Lewandowska łamie przepisy!

Co się właściwie wydarzyło? Anna Lewandowska spieszyła się na zakupy w ekskluzywnym butiku. Nie znalazła jednak dogodnego, legalnego miejsca do parkowania i postanowiła stanowczo zlekceważyć przepisy ruchu drogowego. Stanęła w niedozwolonym miejscu. Jej fani są oburzeni zachowaniem celebrytki, internauci nie mają litości - wpadli w prawdziwą furię. - Za kogo te pipy się mają... Myślą, że jeżdżą autem za pól miliona to mogą wszędzie parkować. Jak mnie to wk..wia, że mają się za lepszych. Odebrać prawko tym debilkom - napisał jeden z internautów. - Bezczelna i zadufana nowobogacka. Ale los się kiedyś odwróci, oj odwróci - pisze ktoś inny na temat Lewandowskiej. - Na ruchome schody. To nie moje życie, nie moja bajka, nie mój świat. I popisy pani Lewandowskiej są mi obojętne na maksa - komentuje ktoś anonimowo. Widać, że tego błędu już żonie Roberta Lewandowskiego naprawdę nie wybaczą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Duda? Kaczyński przesądził o wyborach prezydenckich
  2. Patryk Jaki WPADŁ! Przyłapany na wstydliwym kłamstwie o „robieniu” dzieci
  3. Okrucieństwo! Topili psa w telewizji na żywo
  4. DJ czy Zespół – co wybrać na wesele?
  5. „Następca Kaczyńskiego” wpadł w FURIĘ. Zawiadomiono prokuraturę, to się źle skończy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News