Anna Lewandowska, trenerka personalna i blogerka niemal cały czas musi mierzyć się z płynącym do niej z każdej strony agresywnym hejtem. Gwiazda nie pozostawia bezczelnych oskarżeń bez reakcji. Dziś ostro odpowiedziała jednej z internautek.

Anna Lewandowska swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku nastoletnim. Zaczęła trenować karate, w którym stała się prawdziwą ekspertką. Jest wielokrotną medalistką, także złotą, mistrzostw europy seniorów, juniorów i niższych kategorii wiekowych.

W 2013 rozpoczęła działalność w sieci za sprawą powstania bloga Health Plan by Ann, który jest jej projektem do dziś. Rok później wydała pierwszą książkę, w której zachęca do śledzenia jej zaleceń w kwestii zdrowego trybu życia i treningów.

Następnie dołączyły do tego nagrywane i wydawane przez nią instruktarze DVD. Gdy została mamą na rynku ukazały się płyty opatrzone wdzięczną nazwą „Healthy Mom By Ann”. Trenerka personalna odnosi ogromne sukcesy, jeśli chodzi o wyniki finansowe i popularność, trudno się więc dziwić, że ma spore grono hejterów.

Anna Lewandowska pochwaliła się sukcesem na Instagramie

Dziś na instagramowym koncie Lewandowskiej ukazał się post, w którym informuje o organizowanym przez siebie obozie fitness, który odniósł ogromny sukces, zanim się w ogóle rozpoczął. Zapisy na około sto miejsc zakończyły się po kilku minutach, co jest dla trenerki ogromnym powodem do dumy.

– Woooooooooow! Rekord pobity! Kochani, jesteście jak zawsze niezawodni, jeżeli chodzi o ekspresowe tempo zapisów na obóz Camp by Ann…już po kilka minutach lista zamknięta (ok. 8 minut, po 4 było już zapisane 50 osób!!!!!) – blisko 100 osób zapisanych już na obóz. Do zobaczenia w styczniu w Dojo! – czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Gwiazda odpowiada na hejt

Żadnym zaskoczeniem nie jest liczny hejt pod postem zadowolonej ze swojego sukcesu trenerki i przedsiębiorczyni. Dla wielu postępy w biznesie i życiu osobistym obcych osób wciąż są zbyt bolesne, by mogli o nich czytać. Do tego dochodzi oczywiście niezrozumiały nakaz skromności, który opinia publiczna nakłada na znanych i lubianych.

Jedna z komentujących post Anny Lewandowskiej internautek, ostro zaatakowała, mówiąc, że chwalenie się jest efektem kompleksów. Szybko spotkała się z odpowiedzią gwiazdy.

– Zastanawia mnie, po co za każdym razem wrzucasz specjalny post, w ile się rozeszły bilety? Jakiś kompleks – żeby coś udowodnić? Nie musisz Ania serio – czytamy.

– To nie kompleks!!! Jaki kompleks? Jestem totalnie dumna, a dziś dodatkowo totalnie zaskoczona, że za każdym razem Camp By Ann cieszy się aż tak wielkim zainteresowaniem. Spójrz na to z innej strony, tak po ludzku. Czemu, jeśli człowiek się cieszy i dzieli ze swoimi fanami, odbiorcami taką informacją, to zaraz, że kompleks? Czemu nie spojrzysz na to z innej strony? Jeśli człowiek pracuje, wkłada w coś całe swoje serce, dzieli się tym… Oznacza to tylko jedno… Że po ludzku się cieszy, a Ty się nie cieszysz, kiedy spełniasz swoje marzenia? Kiedy pomagasz innym? Kiedy pracujesz z satysfakcją? Jestem bardzo ciekawa – odpisała Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Intymne zdjęcie Meghan Markle wyciekło do sieci!
  2. Kora ostatni wywiad. Przewidziała, co się z nią stanie?
  3. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. ZAMYKAJĄ JE ŻYWCEM W “GROBACH”. POTEM WSZYSCY JE ZE SMAKIEM JEMY

Czy Anna Lewandowska powinna odpowiadać na złośliwe komentarze?

Loading ... Loading ...

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram/Anna Lewandowska