Lewandowska ma kłopoty. Kolejne doniesienia o jej obozach, fanki w furii

Lewandowska ma kłopoty. Kolejne doniesienia o jej obozach, fanki w furii

Anna Lewandowska starała się stworzyć coś własnego, a nie tylko odcinać kupony od popularności męża. Ostatnio jednak trenerka ma kłopoty. Pojawiają się kolejne doniesienia o jej obozach treningowych. Jej fanki są w furii. 

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że na obozach treningowych Anny Lewandowskiej nie jest najlepiej. Podobnież tylko przyjaciele i znani fani trenerki zachwalają organizowane przez nią campusy, a bardziej anonimowi uczestnicy wracają do domu niezadowoleni. Dyskusja o tym, że Anna Lewandowska chwalona jest jedynie przez swoich znanych przyjaciół rozgorzała na nowo, kiedy znaną trenerkę w mediach zachwalała aktorka, Zofia Zborowska.

Anna Lewandowska zareklamowana przez przyjaciółkę

- Jeżeli w ogóle człowiek nie ćwiczy i tak sobie pomyśli: "dobra pojadę sobie na obóz" i to zupełnie nieprzygotowany, to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - powiedziała na początku Zborowska, jakby tłumacząc, dlaczego osoby prywatne wracają z obozów niezadowolone. Potem zaczęła zachwalać organizowane przez swoją koleżankę wyjazdy. - Ja byłam dość dobrze przygotowana sportowo, znaczy, tak mi się wydawało, a taki zakwasów w łydkach i w piszczelach to nigdy nie miałam. Natomiast uważam, że jest to super przygoda i taki powrót na kolonie. Super dziewczyny, z Ania też się znam prywatnie i bardzo się lubimy. Fajny taki, pozytywny zastrzyk energii. Kop, żeby własnie o siebie zadbać - mówiła wesoło Zofia Zborowska, polecając obozy Lewandowskiej. Zawiedzione wyjazdami fanki są przez to w prawdziwej furii, czują się wręcz oszukane. Pojechalibyście na taki trening? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące wieści od Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  2. Legendarny gwiazdor polskiej muzyki zniesmaczył fanów. Obrzydliwe video
  3. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
  4. Córka Kaczyńskiej we łzach. „Znalazłam go ledwo oddychającego”
  5. Wstrząsające słowa Jana Pawła II tuż przed śmiercią. Ukrywano je w ogromnej tajemnicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News