Trafiła na obóz do Anny Lewandowskiej. Teraz chce zmienić pracę i partnera

Trafiła na obóz do Anny Lewandowskiej. Teraz chce zmienić pracę i partnera Źródło: Screenshot z youtube.com/AnnaLewandowska

Anna Lewandowska zmieniła nastawienie wielu Polek w całym kraju. To dzięki niej ich obecne życie wygląda o wiele lepiej. Niektóre zainspirowały się jej historią, a także poczuły ogromną motywację, gdy przeczytały wpisy, które pojawiają się na jej blogu. Inne postanowiły pojechać na zachwalany obóz "Camp by Ann". Tak było w przypadku Kasi, która po tym przeżyciu dość miała swojej pracy i partnera.

Anna Lewandowska postanowiła na swoim blogu opowiedzieć historię jednej z uczestniczek obozu "Camp by Ann". Dzięki obozowi Kasia, bohaterka artykułu trenerki, zmieniła swoje życie. Stała się o wiele bardziej pewna siebie, a także poczuła, że jest wartościową osobą, co przełożyło się na jej relacje damsko-męskie.

Anna Lewandowska zmieniła życie jednej z uczestniczek obozu

Historia jednej z uczestniczek obozu "Camp by Ann" jest wyjątkowo fascynująca. Przemiana, którą zapoczątkował obóz, spowodowała, że Kasia dzisiaj jest zupełnie inną, o wiele lepszą wersją siebie. Wspomina czasy, gdy pracowała jeszcze jako księgowa. Wtedy zupełnie nie akceptowała niczego w swojej osobie. Potrafiła stanąć przed lustrem i wyjątkowo brutalnie potraktować samą siebie w myślach, co tylko pogarszało jej emocjonalny stan.

 - Wcześniej stawałam przed lustrem i potrafiłam sobie nieźle nawtykać: jaka to jestem gruba, że do niczego się nie nadaję - powiedziała w rozmowie z Anną Lewandowską, którą gwiazda opublikowała na swoim blogu.

W tym momencie Kasia jest w dobrej relacji ze sobą. Musiała jednak włożyć sporo ciężkiej pracy, aby zaakceptować swoje ciało. Gdy schudła pierwsze 25 kilogramów była z siebie bardzo dumna. Potem postanowiła wziąć udział w obozie, który wpłynął na jej poczucie własnej wartości. Jak sama mówi - nigdy nie czuła się lepiej we własnej skórze.

 - Teraz staję przed tym samym lustrem i uśmiecham się do siebie, bo zwyczajnie siebie polubiłam. Od powrotu z obozu nie pomyślałam o sobie źle. Naprawdę! Wiem, że jestem wartościowym człowiekiem, dobrze wyglądam i mam światu wiele do zaoferowania. Walczę o swoje marzenia. Nie poddaje się. A kiedy mam gorsze chwile, bo mam je jak każdy, myślę sobie: "Kasia! Nie daj się!" - czytamy na "Healthy Plan by Ann".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia postanowiła zmienić pracę i partnera

Zmiany, jakich doświadczyła, a także pewność siebie, którą zyskała, wpłynęły na jej pracę zawodową. W tym momencie zastanawia się nad pracą jako pisarka. Jak sama opowiada jej znajomi bardzo często zwracali uwagę na talent, który ta zdecydowanie posiada. Wcześnie jednak nie miała tyle odwagi, aby sięgnąć po marzenia. Teraz jednak sytuacja jest o wiele korzystniejsza. Kasia czuje, że może osiągnąć bardzo wiele.

 - Od zawsze chciałam pisać i od zawsze sprawiało mi to ogromną przyjemność. Dostaję sygnały od osób, którym pokazuję moje teksty, że im się podobają. Zawsze brakowało mi odwagi, żeby zawalczyć o to, dałam się zamknąć w korporacji - mówi w rozmowie z Anną Lewandowską.

Niegdyś była w niesatysfakcjonującej relacji z mężczyzną, którego wady zobaczyła dopiero po powrocie z obozu. Postanowiła zawalczyć o lepszą "drugą połówkę" dla siebie. 

 - Zrozumiałam, że to, w co się zapętliłam do niczego nie prowadzi. Po prostu to nie to. Widać to nie on miał być tym jedynym… Myślę, że obóz bardziej otworzył mnie na ludzi, teraz jestem otwarta na nowe znajomości - zachwala - czytamy zwierzenia Kasi na blogu "HPBA".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Tomasz Komenda jest w fatalnym stanie. Właśnie interweniował premier
  2. Rozpłaczecie się. Cierpiąca z bólu Zuzia tuż przed śmiercią pożegnała się z mamą na zawsze
  3. Dorota Szelągowska przytyła 30 kg. Później wszystko się zmieniło
  4. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  5. Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? To samochód godny damy!

 

Źródło: HPBA 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News