Lewandowska powiedziała o zdrowiu. Poruszenie wśród fanów

Lewandowska powiedziała o zdrowiu. Poruszenie wśród fanów

Anna Lewandowska jest niekwestionowanym autorytetem, jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Kobieta znana jest w całej Polsce nie tylko za sprawą męża, ale również tego, czym się zajmuje. Teraz powiedziała coś ważnego o zdrowiu. Każdy powinien wziąć sobie tę radę do serca. Wielkie poruszenie wśród fanów.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Ma całą rzeszę fanów, którym każdego dnia pomaga osiągnąć zamierzone wcześniej cele. To nie tylko żona sławnego sportowca, ale również ekspert zdrowego żywienia, którego warto się słuchać. Są niestety osoby, które twierdzą, że swoją sławę zawdzięcza tylko i wyłącznie swojemu mężowi. Hejterzy zawsze znajdą jakiś temat, który im nie pasuje. Ewidentnie Lewandowska zapracowała sobie na sukces, jaki osiągnęła.

Lewandowska dużo pracuje

To zapracowana kobieta. Zarządza wieloma biznesami, układa plany treningowe, pokazuje swoim fanom, jak dbać o siebie i ćwiczyć, aby osiągnąć zamierzony sukces. Ludzie naprawdę ją kochają za to, kim jest. Prócz tego promuje wiele marek w Polsce między innymi Huawei, co również robi jej mąż. Ostatnio urodziła córeczkę, której wraz z Robertem dali na imię Klara. Na razie nie chcą pokazywać jej twarzy, mówiąc, iż kiedyś sama zdecyduje, czy chce się pokazać światu, czy też nie. Po porodzie na pewno jej ciało nie było idealne, ale ostatnim zdjęciem udowodniła, że nie widać po nim nawet śladu i wciąż ma świetną sylwetkę.

Anna Lewandowska o odpoczynku

Teraz na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie z wakacji. Podpis, jaki zamieściła, wywołał niemałe zamieszanie wśród fanów. Anna Lewandowska dała jedną ważną radę, o której wielu zapomina. Ludzie popadają w pracoholizm, ciągle ćwiczą, nie dając odpocząć swojemu ciału oraz umysłowi. Lewandowska napisała:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czy wiesz, że ODPOCZYNEK pełni ważną rolę w naszym życiu? Ma wpływ niemal na każdą jego sferę, włącznie z dietą, kondycją i równowagą psychofizyczną? Sprawnie działający umysł to warunek odpowiedniej pracy naszego organizmu. Dlatego czasem staram się podładować baterie (uczę się odpoczywać), ale już czuję, że pora wracać do pracy - napisała Anna Lewandowska. Fani są zaskoczeni, że taka osoba, jak ona, myśli w ogóle o odpoczynku, w końcu ma naprawdę wiele na głowie. Jak widać, Anna Lewandowska pamięta o nim i wie, że pełni on ważną rolę w codziennym życiu. Każdy z nas musi kiedyś porządnie odpocząć, by naładować swoje baterie i móc dalej pracować z pełnią sił. anna lewandowska Screen InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Ile lat ma Benedykt XVI? Emerytowany papież wygląda teraz tak
  2. Doda właśnie wywołała skandal roku! Uprawiała seks na swoim koncercie
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł