Lewandowska przyznała się do wstydliwego problemu. Ta przypadłość dotyka wiele kobiet

Lewandowska przyznała się do wstydliwego problemu. Ta przypadłość dotyka wiele kobiet

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich trenerek fitness. Niedawno kobieta przyznała się do wstydliwego problemu, z którym boryka się wiele kobiet.

Anna Lewandowska żyje tak, jak żyć się powinno. Jest bardzo aktywną fizycznie młodą matką i żoną, która bardzo dba o zdrowe odżywianie. Mimo tak zdrowego trybu życia Ania boryka się ze wstydliwym problemem, z którym walczy wiele kobiet. Anna Lewandowska walczy z tendencją do puchnięcia nóg. Żona Roberta Lewandowskiego doskonale wie, jak może sobie z tym problemem poradzić, ale mimo wszystko jest to bardzo uciążliwa sytuacja. Trenerka ma również świadomość, że walczy z tym wiele kobiety, dlatego na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym przyznała się przed nimi do swojej skłonności.

Anna Lewandowska ma spuchnięte nogi

- Spuchnięte, obolałe i ciężkie nogi, a do tego uczucie palenia pod stopami… Takie dolegliwości występują u wielu z nas, zwłaszcza w upalne i gorące dni. Ja sama mam zwiększoną tendencję do puchnięcia nóg. Dlatego wiem, jak radzić sobie z tym problemem - napisała trenerka. Myślicie, że to dobrze iż przyznaje się przed fanami do wszystkiego? Niedawno na Annę Lewandowską, tak jak na wszystkie inne żony piłkarzy, spadła fala hejtu. Fani piłki nożnej wyżywali się w ten sposób za niepowodzenie reprezentacji Polski na mundialu. Najwyraźniej jednak Ani to nie ruszyło, skoro dalej pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości
  2. Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka
  3. Niesamowite zdjęcie! Jan Paweł II z ukochanym psem
  4. Smutek widzów Klanu. Ich ulubieniec miał zawał
  5. Bestia nie człowiek! Pokłócił się z partnerką. To co zrobił jej psu przeraża
Źródło: sport.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News