Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok

Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok

Hejt w internecie wywołany porażką polskiej reprezentacji nie słabnie. Jednak jego ofiarami nie padają sami piłkarze. Anna Lewandowska w pewnym momencie nie wytrzymała i zdecydowała się na desperacki krok.

Polscy kibice są załamani po meczach naszej reprezentacji, wielu z nich swoje żale i frustracje wylewa w internecie na wielu portalach. Niestety słowa krytyki dotykają nie tylko samych piłkarzy, ale również ich najbliższych. Hejt ze strony kibiców dotknął między innymi Anne Lewandowską, która w końcu nie wytrzymała i postanowiła zatrzymać tę falę nienawiści.

Anna Lewandowska nie wytrzymała

Po pierwszym meczu biało-czerwonych wiele osób krytykowało grę naszych piłkarzy, jednak prawdziwe apogeum przyszło po spektakularnej porażce z drużyną Kolumbii. Przypomnijmy, że nasz drugi mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla naszych przeciwników. Dopiero po nim z Polaków wyszła prawdziwa furia. Niestety wielu z nich skierowało ją w niewłaściwe osoby, uderzając w najbliższych piłkarzy. Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kolejne zdjęcia i wpisy. Jednak czegoś takiego się nie spodziewała, na jej instagramowym koncie pojawiła się tak przytłaczająca ilość, komentarzy komentujących porażki polskich zawodników, że kobieta była zmuszona zablokować opcję komentowania pod jej zdjęciami. Gdyby tego nie zrobiła, jej profil dosłownie utonąłby w nierzadko wulgarnych komentarzach niezadowolonych kibiców. - Masakra jest mi wstyd za naszych piłkarzy. Nawet się w ogóle nie starają. Szkoda - pisze jeden z internautów. - Za mało kulek mocy dla mezulka - dodaje kolejny. - Czemu teraz mężem się nie pochwalisz? - czytamy. Trzeba przyznać, że są to jedne z delikatniejszych komentarzy. Jednak Anna Lewandowska nie jest jedyną osobą, która rykoszetem załapała się na hejt po meczu. Również Dominika Grosicka została zalana komentarzami od niezadowolonych kibiców, krytyka pojawia się nawet przy zdjęciach z dziećmi. Wiele osób krytykuje zachowanie sfrustrowanych osób, jednocześnie strach się bać do będzie, jeżeli przegramy również trzeci mecz. fot. instagram.com/@annalewadowskahpba Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za mundial
  2. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  3. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News