Burza wokół Lewandowskiej. Zdjęcie z Klarą rozjuszyło internautów

Burza wokół Lewandowskiej. Zdjęcie z Klarą rozjuszyło internautów Źródło: fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Najgłośniejsze polskie małżeństwo sportowców i celebrytów po raz kolejny znalazło się w ogniu krytyki. Jej celem w większym stopniu stała się Anna Lewandowska. Internauci zarzucają jej, że naraziła swoje dziecko na spore niebezpieczeństwo. Pod zdjęciem, które opublikował jej mąż, rozpętała się prawdziwa burza.

Po nieudanym Mundialu 2018 na Roberta Lewandowskiego spadły prawdziwe gromy. Napastnikowi wytykano dosłownie wszystko, od poziomu jego gry, po zarobki i sławę. Nasz kapitan faktycznie zagrał bardzo słabo, tak samo zresztą, jak cała reprezentacja, ale czy aby na pewno powodem tego był stan jego konta? W każdym razie rozliczenia piłkarzy dokonano już dawno. Panowie pożegnali się z Rosją, do której jechali pełni nadziei, w porażająco słabym stylu, a ostatnie zwycięstwo z Japonią, było nawet na rękę Samurajom, przez co w ostatnich minutach odpuścili grę o zmianę wyniku. Teraz na piłkarza i jego żonę ponownie wylewane są pomyje. Internauci zarzucają Annie Lewandowskiej, że naraziła swoją córkę na niebezpieczeństwo.

Anna Lewandowska pod ostrzałem

Po wyczerpującym rosyjskim horrorze, którego świadkiem była również Anna Lewandowska, sportowe małżeństwo udało się na wakacje nad morze. Udostępnione przez napastnika Bayernu Monachium zdjęcie nie pozwala zgadnąć tylko nad jakie. Nie to jednak zwróciło uwagę internautów. Wielu z nich było dosłownie przerażonych tym, co dzieje się z ich córką, Klarą. Anna Lewandowska została ostro skrytykowana za to, że naraziła ją nawet na poważne problemy zdrowotne. Wszystko, dlatego że dziewczynka znajduje się w pełnym słońcu bez żadnego nakrycia głowy. Internauci zauważają, że małe dziecko jest w takiej sytuacji szczególnie narażone na wszelkie skutki uboczne kąpieli słonecznych. Zbyt długie przebywanie na słońcu jest niewskazane nawet dla kobiet w ciąży, a co dopiero urodzonemu już małemu dziecku, któremu promienie słoneczne mogą wyrządzić poważną krzywdę. fot. Instagram.com/_rl9 Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polka z szansą na Oscara! Stanie obok Nicole Kidman, Lady Gagi i innych światowych gwiazd
  2. Oliwia Bieniuk obmacywana za pupę! Zdjęcie w sieci, internauci oburzeni
  3. DJ czy Zespół – co wybrać na wesele?
  4. Nikt nie reaguje! W całej Polsce celowo krzywdzą nasze psy
źródło: Instagram.com/Robert Lewandowski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News