Lewandowska się nie patyczkuje. Naprawdę to zrobi

Lewandowska się nie patyczkuje. Naprawdę to zrobi Źródło: Fot. YouTube / Gazeta.pl

Anna Lewandowska to postać, która ma tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Kobieta chwytała się już chyba wszystkiego - prowadzenia bloga, sprzedaży żywności, pisania książek, bycia trenerką personalną, a także kierowania portalem o tematyce macierzyństwa. W ostatnim czasie kobieta postawiła na coś zupełnie nowego - coś, co zirytowało wiele osób.

Anna Lewandowska stała się sławna głównie za sprawą swojego męża, Roberta. Kobieta postanowiła jednak wyrwać się ze strzępów tego krzywdzącego stereotypu i pokazać, że sama w sobie również jest wartościową osobą. Niestety, jej rozpiętość w kwestii prowadzonych biznesów jest na tyle duża, że część osób przestała ją traktować poważnie.

Anna Lewandowska idzie na ilość. Internauci w szoku

Jakiś czas temu żona Roberta Lewandowskiego postawiła swój kolejny, biznesowy krok - założyła własną kawiarnię. Okazało się, że pomysł był bardzo trafiony, a sympatyków kawy od Ann nie zabrakło. Fit mama uznała wówczas, że świetnym pomysłem będzie otworzenie jeszcze... 6 takich kawiarni. Jej entuzjazmu nie podzielają internauci, którzy twierdzą, że Anna dla pieniędzy zrobi chyba wszystko. - Kawiarnia by Ann? Jaka ona jest by Ann, skoro Anka siedzi w Niemczech, a kawiarnie są w Polsce? Coś takiego może udałoby się komuś, kto zajmowałby się tylko i wyłącznie tymi kawiarniami, przy czym i tak musiałyby znajdować się one w jednym mieście. Tylko pod takimi warunkami moglibyśmy mówić o autorkim projekcie. To, co robi Lewandowska jest sprzedawaniem swojego nazwiska, niczym więcej - napisała jedna z osób zainteresowanych sprawą. - Prowadzenie kawiarni to bardzo skomplikowany proces, dobór sprawdzonych baristów to nie wszystko. Trzeba nadzorować ich pracę i mieć o tym pojęcie. A jakie pojęcie ma ktoś, kto z zawodu jest żoną i mamą? - spytał ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska serdecznie zaprasza

Instamama osobiście zaprosiła do swojej pierwszej kawiarni. Znajduje się ona na na warszawskim Wilanowie, czyli w dzielnicy uważanej za jedną z najbardziej nowobogackich. - Spełniam kolejne swoje MARZENIE!!! realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla @foods_by_ann. To właśnie dzisiaj w Royal Wilanów otwieramy pierwszy @healthy_store_by_ann. Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann. Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej - zachęcała żona najpopularniejszego piłkarza w Polsce. Kolejne punkty powstać mają między innymi w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Ciekawe, jak Polacy zareagują na nie wówczas.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Pawłowicz robi sobie przerwę w kuracji i brutalnie atakuje dziennikarzy
  2. Cały Internet drwi z Anny Lewandowskiej. Poszło o jej szokujące porównanie
  3. Masz taki kredyt? Rząd cię zniszczy!
  4. Nic się nie stało, wszystko jest dobrze. Życzymy Wesołych Świąt!
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News