Anna Lewandowska postanowiła przerwać milczenie w bardzo bliskiej jej sprawie. Żona Roberta Lewandowskiego w ostrych słowach opowiedziała o swoich problemach i zapowiedziała projekt, który pomoże nie tylko jej, ale także innym przedstawicielom polskiego show-biznesu. Trenerka ma już serdecznie dość.

Anna Lewandowska jest osobą, która regularnie mierzy się z hejtem i mową nienawiści skierowanymi w jej stronę. Trenerka zdaje się bardzo poruszona kwestią mowy nienawiści, która po zabójstwie Pawła Adamowicza jest jedną z bardziej komentowanych w przestrzeni publicznej i medialnej. Gwiazda planuje rozpocząć akcję, która raz na zawsze zakończy plagę nienawistnych komentarzy. Teraz dowiedzieliśmy się, że właśnie przeszła do kontrofensywy.

Anna Lewandowska zapowiada projekt przeciwko hejterom. Czy trenerka osiągnie sukces?

Zabójstwo Pawła Adamowicza, które miało miejsce w niedzielę 13 stycznia, wstrząsnęło Polską. W całym kraju wybuchła wielka debata dotycząca użycia mowy nienawiści, która była jedną z przyczyn śmierci polityka z Gdańska i która towarzyszyła jego rodzinie w tak ciężkich dla nich chwilach. Trenerka stwierdziła, że taki stan rzeczy nie może się dłużej utrzymywać i w mediach powiedziała, że zamierza z tym skończyć.

– Krytyka, nawet wyrażona w bardzo konkretny sposób, jest akceptowalna i – w mojej ocenie – jest czasami potrzebna. Do tego mogę się przyznać i się przyznaję, natomiast wyzwanie mnie od osób niekompetentnych czy wręcz głupich i jeszcze gorzej – na takie rzeczy nie będę się zgadzała. Nie będę się zgadzała na piętnowanie mojego życia prywatnego, mojej rodziny, nie zgodzę się też na kłamstwa i insynuacje – wyznała szczerze żona Roberta Lewandowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk żyje na bogato. Niebywały majątek króla disco polo

Jak będzie wyglądać walka z nienawiścią?

Według Lewandowskiej skutecznym sposobem na uświadomienie Polaków o problemach, płynących z mowy nienawiści, będzie stworzenie akcji informacyjnej, w której udział wezmą popularne osoby z pierwszych stron gazet, znani sportowcy i politycy. Żona napastnika Bayernu Monachium miała już rozmawiać z wieloma przedstawicielami polskiego życia społecznego, którzy wyrazili wstępne zainteresowanie uczestnictwem w projekcie

– Należy głośno zacząć mówić o tym, że nikt w Internecie nie jest bezkarny. Nienawiść rodzi nienawiść, a miłość rodzi miłość – powiedziała dziennikarzom trenerka

Czy inicjatywa Lewandowskiej raz na zawsze ukróci nienawiść, z którą codziennie musi konfrontować się wielu mieszkańców naszego kraju?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Chcieli sprawdzić, za co Kurski dostał ponad milion. Odpowiedź ścięła ich z nóg
  2. Córka Ferdka z „Kiepskich” jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  3. Królowa Elżbieta wysłała list do uczniów polskiej szkoły! Wiemy, co napisała
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!

 

DDTVN zupełnie się ośmiesza! Kompromitujące wpadki oburzyły widzów