Jaką matką jest Lewandowska? Fani nie dowierzają

Jaką matką jest Lewandowska? Fani nie dowierzają Źródło: youtube.com/BabskieShorty

Anna Lewandowska niewątpliwie jest kobietą sukcesu. Doskonali radzi sobie w życiu zawodowym, a jej kariera ciągle się rozwija. Do tego spełnia się jako matka - na Instagramie gwiazdy jest dużo zdjęć z córką Klarą. Na fotografiach wszystko wygląda doskonale, jednak jaką mamą faktycznie jest żona słynnego piłkarza? Fani poznali prawdę, w którą nie mogą uwierzyć.

Anna Lewandowska zdobyła sympatię milionów Polaków dzięki sukcesom w dziedzinie sportu. Entuzjastka zdrowego żywienia daje się poznać jak bardzo sympatyczna kobieta, której sukces wcale nie zmienił. Fani jednak wciąż zastanawiają się, jak słynna gwiazda fitnessu radzi sobie z macierzyństwem. Gdy się tego dowiedzieli, byli absolutnie zaskoczeni.

Czy Anna Lewandowska jest dobrą matką? Fani znaleźli odpowiedź na to pytanie

Anna Lewandowska oprócz swoich sukcesów udostępnia też zdjęcia z życia rodzinnego. Fotografie z Robertem Lewandowskim i małą Klarą zawsze wzbudzają zachwyt fanów, tym razem jednak sportsmanka udostępniła coś, co pokazuje, jaką tak naprawdę jest matką

Na swoim profilu na Instagramie kobieta opublikowała swoje zdjęcie, na którym ona i Klara patrzą w okno. Anna Lewandowska trzyma córkę na rękach, obie mają na sobie czerwone ubranie. Dziecko z zaciekawieniem patrzy na coś za szybą.

Jednak to nie urocze zdjęcie przyciągnęło fanów, a obszerny wpis, jaki dodała blogerka w języku angielskim i polskim.

- Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile - napisała.

Wyznanie o zmianie, jaka zaszła w pięknej kobiecie sukcesu, jest szokująca dla fanów. Większość z nich uważała trenerkę za osobę o upartym charakterze, która zdecydowanie wie czego chce. Jak się okazuje, dziecko sprawiło, że jej charakter złagodniał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej NOCY widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe PRZEMIJA? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! - dodaje.

Wyznanie o wielkiej miłości pokazuje, że Anna Lewandowska bardzo kocha Klarę i nie potrafi się na nią złościć nawet, gdy mała nie pozwala w spokoju spędzić nocy rodzicom.

Fani zaskoczeni zachowaniem trenerki fitness. Mnóstwo komentarzy ocenia jej zachowanie

Fani są głęboko poruszeni wyznaniem gwiazdy. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że taka miłość jest możliwa.

- Oj, jak dobrze znam to uczucie. Kocham ponad wszystko tego mojego małego człowieczka i każdego dnia drżę o jej zdrowie - zwierza się internautka.

- Aniu, jakie piękne słowa. Pokazujesz, jak bardzo kochasz Klarcię. To aż niemożliwe  - pisze inna.

- Dzieci mogą wiele zmienić w naszym życiu, ale o tym może przekonać się tylko matka. Popieram twoje słowa - komentuje kolejna.

- Tak bardzo kochać dziecko... To piękne i nieprawdopodobne zarazem - wzrusza się fanka.

- Przepięknie napisane. Cudowne słowa, piękna matka z uroczą córką - kwituje inna.

Internauci bez wątpienia zauroczyli się słowami, jakie przekazała Anna Lewandowska. Chyba każdy, kto uważał ją za złą matkę po publikacji zdjęcia Klary z dziurawą skarpetką, zmienił zdanie.

uploaded

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Zdrowie Beaty Tyszkiewicz cały czas jest w kiepskim stanie. „Czuję się niespecjalnie”
  2. Ile zarabiają aktorzy serialu M jak miłość? Kwoty są potężne!
  3. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach
  4. "Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa
  5. Turlamy się ze śmiechu! Bójka Godlewskiej i Linkiewicz będzie tak wyglądała?

Źródło: Instagram

Następny artykuł