Lewandowska na liście najbogatszych. Wiadomo ile ma pieniędzy

Lewandowska na liście najbogatszych. Wiadomo ile ma pieniędzy Źródło: Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od lat pracuje na swoją pozycję w krajowym show-biznesie. Trenerka nagrywa kolejne programy, pisze książki, otwiera autorskie sklepy, a działania te przynoszą jej naprawdę gigantyczne zarobki. Nie bez powodu znalazła się więc na nowej liście najbogatszych Polek opublikowanej przez Wprost.

Anna Lewandowska jeszcze kilka lat temu zajmowała się zawodowo sportem. Udało jej się zdobyć wiele medali na prestiżowych imprezach karate, jednak ostatecznie zrezygnowała z kolejnych startów. Zamiast tego postawiła na pracę trenerki, która bez wątpienia idzie jej bardzo dobrze.

Czy obecnie zajmuje się Anna Lewandowska?

Żona Roberta Lewandowskiego wydaje więc kolejne płyty z programami treningowymi, organizuje zajęcia oraz obozy. Poza tym pisze książki, kalendarze oraz prowadzi bloga ze zdrowymi przepisami kulinarnymi. Oprócz tych zajęć trenerka zdecydowała się na założenie własnej marki Foods by Ann z naturalnymi przekąskami. Otworzyła także sklep z akcesoriami dla mam, do czego bez wątpienia zainspirowały ją narodziny pierwszego dziecka - córeczki Klary. Poza tym zaproszono ją do reprezentowania takich marek, jak na przykład Calzedonia.

Ile zarabia Anna Lewandowska?

Przy ogromie obowiązków, który wzięła na siebie Lewandowska, niewielu fanów jest zadziwionych faktem, iż znalazła się na liście najbogatszych Polek. Umieszczono ją na 22. miejscu z majątkiem oszacowanym na 204 mln zł. Przy obliczaniu tej kwoty dziennikarze dodali do siebie 28 mln zł zarobionych najpewniej przez marki trenerki oraz 176 mln zł, czyli połowę szacowanego majątku jej męża. Robert Lewandowski ma bowiem dysponować aż 352 mln zł.

Lewandowska szczerze o... oszczędzaniu

Chociaż celebrytka znalazła się na liście naprawdę wysoko, sama chętnie przyznaje, że jest przyzwyczajona do oszczędzania. Szczególnie zależy jej na tym, aby nigdy nie wyrzucać jedzenia. - Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy. Życie mnie tego nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. (...) Nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy, aż zjemy wszystko. Dla mnie szacunek do jedzenia jest najważniejszy - wyznała Lewandowska w jednym z wywiadów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trenerka ujawniła także, co o natłoku pracy w jej życiu sądzi mąż. Fani mogli się więc dowiedzieć, że Robert Lewandowski często martwi się o nadmiar obowiązków na głowie ukochanej. - Robert się czasem denerwuje, że tyle pracuję. (...) Mówi wtedy: "Ania, stop! Dostajesz dziś karnego, bo za dużo tej pracy" - opowiedziała szczerze celebrytka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego to jego… sobowtór! Tata jest dumny
  2. Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka znanego polityka rozpoczyna karierę
  3. Magda Gessler bardzo szczerze o swojej emeryturze! Ta deklaracja zaskoczyła wszystkich
  4. Za chleb i bułki będziemy płacić jak za zboże! Ceny galopują, nawet 10 zł za bochenek!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News