Media milczały! Afera tuż po meczu, kibice zaatakowali Lewandowskich

Media milczały! Afera tuż po meczu, kibice zaatakowali Lewandowskich

Anna Lewandowska znalazła się właśnie w ogniu ogromnej krytyki. Po przegranym przez reprezentację Polski meczu z Senegalem kibice nie pozostawili na jej mężu suchej nitki. Znane małżeństwo zanotowało więc ogromny spadek popularności.

Lewandowska opublikowała dziś na swym koncie na Instagramie fotografię z motywacyjnym opisem. Chciała nią pocieszyć sympatyków drużyny narodowej, zachęcając do dalszego kibicowania.

Anna Lewandowska w centrum awantury

- Polacy jesteśmy jedną drużyną! W jedności siła - napisała znana trenerka oraz żona napastnika polskiej reprezentacji. Ostatecznie Lewandowska nie spodziewała się chyba ogromnej krytyki, która spadła na jej rodzinę w komentarzach. Internauci nie oszczędzili lidera drużyny Roberta Lewandowskiego. Tuż po meczu, po umieszczeniu tego wpisu rozpętała się ogromna awantura w sieci. Kibice zarzucali Nawałce, że niepotrzebnie trzyma starzejących się piłkarzy, którzy największe sukcesy mają już za sobą. Ich zdaniem trener powinien postawić na świeżą krew. W stronę Lewandowskich spadła krytyka za internetowy lans i brylowanie w reklamach. Komentatorzy są zdania, że piłkarze polskiej reprezentacji powinni się skupić przede wszystkim na swojej grze, a nie na promowaniu siebie i swoich żon.

Kibice zaatakowali Lewandowskich

"Jesteś naprawdę już żałosna z tymi swoimi wpisami"; "Totalny brak klasy (przegrać z takim wstydem), a ty mówisz, że nic nie stało? Robisz wszystko pod publikę i to jest najsmutniejsze! Mozna przegrać, ale po walce i z godnością, ale tego sie nie kupi za pieniądze" - to tylko niektóre spośród komentarzy, które znaleźć można pod zdjęciem Lewandowskiej. "Nasze świadectwo wiary w reprezentację niedługo osiągnie kosmiczne rozmiary, tym razem nie widzę już nawet miejsca na litość i współczucie, bo ten mecz w ich wykonaniu ciężko nawet nazwać grą. Jeśli nadal mamy pełnić rolę tych, którzy będą podnosić ich na duchu, wspierać i przebaczać, to sorry, ale można pomylić się raz, dwa, ale nie kolejny raz oszukując wszystkich dookoła jacy to jesteśmy wyjątkowi w grze w piłkę. Można przegrać po walce, z ambicją i z klasą, a wczoraj nie było ŻADNEJ z wymienionych rzeczy!!!"; "Żenujące przedstawienie alkoholików na boisku, Lewandowska, nie wypowiadaj się, bo jesteś głąb niesamowity"; "Sama nie wierzysz w to, co piszesz. Byłaś, widziałaś. Nie bądź hipokrytką. Byłaś sportowcem, więc wiesz doskonale, co znaczy walczyć. Jeśli widziałaś wczoraj walkę w wykonaniu naszych, to chyba inny mecz oglądaliśmy" - oto następne krytyczne głosy, z którymi musiała się zmierzyć trenerka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy on oszalał?! Cionek BEZCZELNE o swoim samobóju z Senegalem
  2. Kumulacja nieszczęść. Najgorsze możliwe informacje o polskiej gwieździe, tragedia dla Polski
  3. Jest źle w kadrze! Lewandowski i Błaszczykowski prowadzą WOJNĘ między sobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News