Koszmar Lewandowskiej powrócił. Przyjęła kolejny potężny cios

Koszmar Lewandowskiej powrócił. Przyjęła kolejny potężny cios

Anna Lewandowska, od kiedy tylko prężnie rozwinęła swoją karierę, jest atakowana z wielu stron. Docinki słyszy głównie ze strony hejterów i mediów, tym razem jednak uderzyła w nią prawdziwa, wierna fanka. Czy faktycznie Ania jest tak bezduszna, jak wyrzuca jej wieloletnia obserwatorka?

Anna Lewandowska wie, jak radzić sobie z hejterami. Wielokrotnie zarzucono jej żerowanie na znanym mężu, a także zbyt duże emanowanie zarobionymi pieniędzmi. Najmocniej oberwało jej się w momencie, gdy Polska reprezentacja odpadła z grupy na Mundialu. Krytyka nie uderzyła tylko w jej męża, kapitana polskiej reprezentacji, ale także w nią. W pewnym momencie musiała wyłączyć możliwość komentowania zdjęć na Instagramie, gdy źli kibice gnębili ją tak, że nie mogła tego dłużej znieść. Tym razem jednak to nie złość kibiców polskiej reprezentacji czy zawiść hejterów uderzyły w Anię. Najbardziej znana trenerka usłyszała poważne słowa krytyki od wieloletniej fanki.

 

Kolejny potężny cios. Jak na to zareaguje Anna Lewandowska?

Wieloletnia czytelniczka zazwyczaj wspierała w komentarzach swoją idolkę. Tym razem musiała napisać to, co jej leży na sercu. - Witam, chciałabym się spytać dlaczego w pewnym sensie nie lubi Pani tak swoich fanów? Niektórzy prowadzą fanpage o Was, bo lubią Was, szanują, wzorują się na was i chcą być tacy jak Wy. Pani się o to denerwuje, kompletnie tego nie rozumiem, dlaczego to Pani przeszkadza? Pani Marina cieszy się gdy ktoś zakłada o niej fanpage i nawet je obserwuje i lubi zdjęcia dodawane przez niego. Czy może to Pani jakoś wytłumaczyć? Nikt nie ma z tym problemu, tylko Pani - napisała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. Faktycznie, fani bardzo często zakładają nieoficjalne fanpage celebrytów w internecie. Publikują na nich głównie najnowsze zdjęcia ukochanych idoli z dodatkowym komentarzem. Najwyraźniej Anna Lewandowska nie godziła się na tego typu profile i być może zgłaszała je do administratorów portali. Nie wiadomo jednak, jak sytuacja wyglądała naprawdę, a Ania nie odpowiedziała na cytowany komentarz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Britney Spears jest na wykończeniu. Uzależnienie ją zabija, nie chce pomocy
  2. Przerażający wygląd Anny Muchy! Co się z nią dzieje?
  3. Gwiazda TVN urodziła niepełnosprawne dziecko. Podjęła trudną decyzję
  4. Ćwierć miliona za zabicie psa. Mafia wyznaczyła nagrodę
Anna Lewandowska fot. Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska fot. Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska fot. Instagram / Anna Lewandowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News