"Wali jej się na mózg"! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!

"Wali jej się na mózg"! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!

Anna Lewandowska szokuje cenami w swojej nowej kawiarni. Trenerka personalna otworzyła właśnie własną kawiarnię na warszawskim Wilanowie. Oprócz bardzo ekologicznego i dobrego jakościowo menu w lokalu znajdziemy... naprawdę wysokie ceny. Internauci są oburzeni i krytykują postawę kobiety.

Anna Lewandowska jest uznaną postacią w polskim show biznesie. Kobieta, oprócz bycia małżonką Roberta Lewandowskiego, stara się działać także na własną rękę. Jej najnowszym projektem miała być ekskluzywna kawiarnia w jednej z droższych dzielnic Warszawy. Jak się okazało, ceny w lokalu odstraszają. Czy po reakcji internautów kobieta zdecyduje się obniżyć ceny?

Anna Lewandowska szokuje cenami

Food By Ann, bo tak nazywa się kawiarnia, miała promować zdrowy styl życia wśród Polek i prezentować cukiernicze przepisy i pomysły Lewandowskiej. Wiadome było, że ceny w lokalu nie będą najtańsze, wszak kobieta słynie ze stosowania najdroższych i najbardziej ekologicznych składników w lansowanych przez siebie potraw. Niestety, ale nawet zważając na ten fakt, ceny zdaniem internautów są stanowczo przesadzone. Klienci zauważyli, że za zwykłe cappuccino trzeba zapłacić 13 złotych. Owsianka kosztuje 16 złotych, smoothie o pojemności 300 ml to wydatek rzędu 15 złotych, natomiast za kawałek brownie zapłacimy 12 złotych. Taka półka jeśli chodzi o ceny na pewno nie będzie satysfakcjonująca dla wszystkich.

Czemu jest tak drogo?

Kobieta mówi, że ceny podyktowane są jakością świadczonych produktów. Trenerka jednak nie przypadkowo wybrała także właśnie warszawski Wilanów na miejsce swojego biznesu.   Ta dzielnica Warszawy staje się ostatnio bardzo modna, a klientela do kawiarni przyjeżdża ze wszystkich miejsc stolicy. W sieci wiele osób pisze, że żona Roberta Lewandowskiego nie liczy na "przeciętnego" klienta, a jej opcja skierowana jest do pracowników wielu firm, które znajdują się w wybranej przez nią lokalizacji, a także do ceniących sobie ekologiczne i zdrowe produkty bogatych Warszawiaków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Czy taki marketing zagwarantuje sukces Lewandowskiej? Wiele wskazuje na to, że tak. Pomimo słabych ocen ze strony internautów, którzy mówią, że musieli opuścić przybytek ze względu na wysokie ceny, lokal ma szansę stać się jednym z bardziej modnych w całej Warszawie. Samo miejsce wydaje się dużo mówić o Lewandowskiej, która swoje usługi celuje w bogatą klientelę. Przypomnijmy, że to nie pierwsza inwestycja Lewandowskich w stolicy. Robert swego czasu wykupił część apartamentów na ulicy Złotej, które należą do jednych z najdroższych w całej Polsce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  2. Gwiazda TVN opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Burza w sieci
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  5. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
Następny artykuł