Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

Anna Lewandowska po raz kolejny znalazła się w ogniu ogromnej krytyki ze strony fanów. Chociaż trenerka odpowiedziała na ich prośby, tworząc kalendarz motywacyjny na 2019 rok, nie wszyscy są nim zachwyceni. Co nie spodobało się internautom w najnowszym projekcie żony polskiego piłkarza?

Kalendarz Lewandowskiej na 2018 rok okazał się ogromnym sukcesem. Trenerka postanowiła więc pójść za ciosem i wydać kolejną książkę z poradami na każdy dzień.

Anna Lewandowska wydaje nowy kalendarz

Wielu fanów było zachwyconych jej nowym projektem. Sama celebrytka także nie ukrywała radości, chwaląc się kalendarzem na portalach społecznościowych. - Każdy dzień w roku to doskonała okazja, żeby zrobić coś dla siebie i dla swojego organizmu. Każdy dzień tygodnia jest dobry, aby zrobić coś dla bliskich. Niezależnie od pory roku, od temperatury i aury za oknem bądź gotowy na zmiany, aby czuć się szczęśliwym. Pragniesz zadbać o równowagę życiową, zdrowie i dobre samopoczucie? Chcesz pozbyć się złych nawyków? Otwórz się na zmiany i czuj się lepiej z każdym tygodniem. Będę z Tobą każdego dnia w roku, będę Cię motywować i walczyć z Tobą o lepsze ja. W środku znajdziesz dużo motywacji, porad, przepisów, treningów - napisała zachwycona Lewandowska na Instagramie.

Niespodziewana krytyka ze strony fanów

Jak się jednak okazało, trenerka spotkała się także z dużą ilością nieprzychylnych komentarzy. Wielu fanów zarzuciło jej, że niepotrzebnie użyła Photoshopa, który całkowicie zmienił jej wygląd między innymi na okładce kalendarza. Sama Lewandowska nie odniosła się jeszcze do podobnej krytyki. Kalendarz trenerki trafi do księgarni 19 września. Już dziś można go jednak nabyć w przedsprzedaży.

KOCHANI JUŻ OD DZIŚ ????Kolejny KALENDARZ MOTYWACYJNY ??? Healthy Year by Ann 2019 już w przedsprzedaży!???? Każdy dzień w roku to doskonała okazja, żeby zrobić coś dla siebie i dla swojego organizmu.?? Każdy dzień tygodnia jest dobry, aby zrobić coś dla bliskich.?? Niezależnie od pory roku, od temperatury i aury za oknem bądź gotowy na zmiany, aby czuć się szczęśliwym.?? Pragniesz zadbać o równowagę życiową, zdrowie i dobre samopoczucie??? Chcesz pozbyć się złych nawyków? Otwórz się na zmiany i czuj się lepiej z każdym tygodniem. Będę z Tobą każdego dnia w roku, będę Cię motywować i walczyć z Tobą o lepsze ja. W środku znajdziesz dużo motywacji, porad, przepisów, treningów ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kolejny kalendarz Healthy Year by Ann jest już dostępny w przedsprzedaży link na blogu www.hpba.pl #healthyplanbyann #annalewandowska #healthyearbyann dziękuję ❤️ @martawojtal za przepiękne zdjęcia i za pełen profesjonalizm! #photoshoot Wydawnictwo @burdaksiazki #film @stor9_ @ola_dec_ @monikarebizant ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE: Największa tajemnica ślubu Kaczyńskiej! Chciała to zachować dla siebie

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Rodowicz miała makabryczny wypadek. Błaga o pomoc

ZOBACZ TAKŻE: Smutne wydarzenia w rodzinie Kwaśniewskich. „Serce mi pękło”

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Anna Lewandowska Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba Anna Lewandowska Fot. YouTube.com Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News