Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie

Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie

Anna Lewandowska złamała prawo?! Najwyraźniej tak, a na dodatek chyba nie była tego świadoma. Wszystko pokazała na swoim profilu na Instagramie. Takie zachowanie, jakie zaprezentowała fanom słynna trenerka, może doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Anna Lewandowska tym zachowaniem nie dała fanom dobrego przykładu. Zazwyczaj stara się motywować i inspirować swoich odbiorców do zmiany w życiu: zarówno jeśli chodzi o zdobycie świetnej figury, jak i o pozytywny nastrój na co dzień. W zarejestrowanej sytuacji zdecydowanie chodziło jej o pozytywne podejście. Niestety, to nie był najlepszy moment.

Anna Lewandowska złamała prawo?! Mogła tworzyć zagrożenie

Anna Lewandowska nagrała, jak szczęśliwa kiwa się w rytm muzyki. Niestety - zrobiła to w samochodzie, który w tym momencie prowadziła. Jako kierowca nie powinna korzystać z telefonu. Policja bez przerwy ostrzega, czym może skutkować taka nieuważność na drodze. Choć samochód Anny Lewandowskiej prawdopodobnie stał na czerwonym świetle lub w korku, to jednak na samym początku nagrania widzimy, że jeszcze się toczy. Nie wiadomo jednak, czy była to pierwsza próba wykonania nagrania. Jak wiadomo, robienie tzw. InstaStory często wymaga więcej, niż jednego podejścia. Nawet jeśli samochód tylko powoli się toczy, Anna Lewandowska mogła odczekać z takim zachowaniem do momentu, gdy stanie na parkingu i zgasi silnik. Wtedy byłaby pewność, że nie wydarzy się nic niespodziewanego, co mogłoby zagrozić innym użytkownikom ruchu drogowego. Ani polecamy więcej ostrożności na przyszłość.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Bem po wielkiej tragedii przerywa milczenie. Fani we łzach
  2. Największa gwiazda Top Model jest wściekła. "Błagałam, żeby go nie brała"
  3. Mikołaj Roznerski szokuje fanów. "Żadna praca nie hańbi"
  4. Polskie zwierzęta są masowo zabijane. Polują na nie nawet dzieci
fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News