Lewandowska opowiedziała o strasznej chorobie! Kulisy tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Wiadomości Pikio - 8 Grudnia 2018

Lewandowska opowiedziała o strasznej chorobie! Kulisy tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami niezwykle emocjonalnym wpisem na Instagramie. Trenerka zaapelowała do nich o pomoc oraz opowiedziała o bardzo poważnej chorobie. Gwiazda ma nadzieję, że uda jej się zmienić na lepsze życie kobiety, która może być dla wielu wzorem do naśladowania.

Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej popularności. Trenerka często stara się więc wykorzystywać ją w dobrym celu oraz angażować w różnego rodzaju akcje charytatywne. Nie inaczej jest także i tym razem.

Anna Lewandowska chce pomóc fance. Trenerka apeluje do swych sympatyków

Na swym koncie na Instagramie gwiazda opowiedziała niezwykle poruszającą historię wyjątkowej kobiety. Ujawniła także, w jaki sposób zamierza jej pomóc w bardzo trudnej życiowej sytuacji. - To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta w swoim ciele. Od tego momentu upłynęły trzy lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego... Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach - opisała poruszającą sprawę Anna Lewandowska, po chwili ujawniając swój pomysł na niesienie pomocy pani Monice.

Lewandowska ruszyła ze specjalną akcją charytatywną! Każdy może się zaangażować

- Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki - dodała także niezwykle zaangażowana w sprawę trenerka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
Na jej koncie na Instagramie znaleźć można link do sklepu internetowego, w którym pojawiły się wyjątkowe bluzy. Fani Lewandowskiej bardzo szybko pochwalili postawę medialnej ulubienicy oraz zapewniali, że zdecydują się jak najszybciej pomóc pani Monice. Wielu internautów pisało także, iż już jakiś czas temu zapoznali się z historią wyjątkowej kobiety i cieszą się, że to właśnie żona znanego na całym świecie piłkarza zdecydowała się wykorzystać swoją popularność, aby zadziałać w tak szczytnym celu.Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna LewandowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Odkryto zdjęcie Meghan Markle w królewskiej rezydencji . Wzrusza do łez, można się rozpłakać
  2. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  3. Wieniawa nie ma litości. Oskarża o NAJGORSZĄ możliwą rzecz gwiazdę Pierwszej Miłości i Tańca z Gwiazdami
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ufne. Ludzie często ich wykorzystują
  5. Sławny polityk pozywa TVP. To już prawdziwy koniec kariery Kurskiego?
ZAMIANA
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News