anna lewandowska
screen/youtube/Onet Rano
Patryk Korzec - 30 Grudnia 2018

Lewandowska stworzy POTWORA! Jej imperium zatrzęsie wszystkimi Polakami

Anna Lewandowska w ostatnim czasie cieszy się gigantyczną popularnością. Właśnie jest u szczytu swojej kariery, bezustannie odnosi sukcesy, a jej portale społecznościowe pękają w szwach od komentarzy internautów. Teraz okazuje się, że kobieta ma kolejne, potężne plany - jej imperium może zmienić polski rynek. 

Anna Lewandowska największy rozgłos zdobyła wraz z chwilą założenia bloga Healthy Plan by Ann, który w głównej mierze nastawiony jest na uświadamianie ludzi w tematach zdrowego żywienia, odpowiedniego stylu życia oraz sportu. Dzięki niemu o kobiecie zaczęło być głośno w mediach, a obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych celebrytek w naszym kraju. Sympatię wśród Polaków zapewniają jej także osiągnięcia w sporcie oraz udział w licznych akcjach charytatywnych, którymi często chwali się w mediach społecznościowych. Dzięki tak wielkiemu szumowi wokół siebie Anna Lewandowska pozwolić sobie mogła na rozwój w różnych kierunkach, a teraz okazuje się, że zamierza stworzyć prawdziwego potwora. Jej imperium zatrzęsie wszystkimi Polakami.

Imperium Lewandowskiej wciąż się rozbudowuje

W połowie listopada otwarty został pierwszy lokal Foods By Ann Healthy Store, którego właścicielami jest firma HPBA Group, w której współwłaścicielką i prezesem jest Anna Lewandowska. Mieści się on w warszawskim centrum handlowym Royal Wilanów i - choć jest niepozorny - cieszy się gigantyczną popularnością wśród klientów. Jak mówi sam przedstawiciel firmy, obiekt jest wyjątkowy i nie da się dokładnie określić, czym jest. - To nie jest typowa kawiarnia, nie jest to też sklep firmowy, co chciałbym wyraźnie podkreślić – sprzedaż produktów prowadzimy w internecie. Marka Foods By Ann Healthy Store to przeniesienie na polski grunt popularnych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej konceptów określanych jako smoothie bar czy juice bar. Tyle że i tu jest problem, bo mówiąc smoothie bar zawężamy się do napojów, a my przecież sprzedajemy też kanapki, przekąski, dania lunchowe, desery. Powiedzmy, że Foods By Ann Healthy Store to taki take away ze zdrową żywnością - tłumaczy Karol Błaszczyk, członek zarządu firmy w najnowszej rozmowie z portalem Wiadomoscihandlowe.plDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej

Anna Lewandowska zamierza stworzyć potwora. Zatrzęsie polskim rynkiem

Okazuje się, że ten jeden sklep to dopiero pierwszy krok w rozbudowie gigantycznego imperium, nad którym już od dłuższego czasu pracuje celebrytka. - Zamierzamy otwierać różnej wielkości lokale Foods by Ann Healthy Store, nawet stumetrowe. Mamy w planach wyspy nastawione na szybką sprzedaż typu take away, przygotowaliśmy też koncept dla lokalizacji typu food hall. Pracujemy nad ofertą franczyzową, jest wielu zainteresowanych - mówił mężczyzna. Jak dalej podkreśla mężczyzna, to właśnie Anna Lewandowska jest motorem napędowym projektu, który może gwałtownie zatrząść polskim rynkiem. - To ona podsuwa pomysły nowych produktów, a my przenosimy te pomysły na produkcję masową. Menu w Foods by Ann Healthy Store to autorski wybór Ani, zgodnie z jej filozofią nie ma w nim produktów z laktozą, glutenem, konserwantami itp. - podkreślał.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani byli zszokowani kreacją Kożuchowskiej. Wiemy, dlaczego ją założyła
  2. Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie! Prawdziwa gratka dla fanów
  3. Magda Gessler w sercu największego dramatu od lat. Budynki się walą, ludzie uciekają w panice
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News