Płaczemy. Rozmowa Lewandowskiej z gwiazdą Polsatu, która przeszła operację mózgu rozrywa serce

Płaczemy. Rozmowa Lewandowskiej z gwiazdą Polsatu, która przeszła operację mózgu rozrywa serce Źródło: youtube.com./tvnpl

Anna Lewandowska sprawiła, ze większość czytelników jej bloga Baby by Ann zalało się łzami. Trenerka postanowiła przeprowadzić wywiad z artystką, która przeszła bardzo poważny zabieg, którego mogła nie przeżyć. To, co wyznała sportsmence, porusza do głębi.

Anna Lewandowska jest nie tylko mistrzynią sztuk walki i znawczynią zdrowej diety - jest także dziennikarką-amatorką. Zainspirowana narodzinami Klary, założyła bloga Baby by Ann, na którym prowadzi między innymi cykl wywiadów zatytułowany "Sztuki walki". To właśnie na potrzeby tej serii rozmawia z kobietami, które o coś walczą. W tym wypadku wybrała rozmówczynię, która walczyła o najważniejszą rzecz - życie.

Anna Lewandowska wysłuchała poruszającego wyznania gwiazdy. Przeżyła straszne chwile

Anna Lewandowska zamieściła na swoim blogu długi wywiad z aktorką znaną głównie widzom Polsatu z roli Edyty w "Pierwszej miłości". Alżbeta Lenska ma bowiem tragiczną historię w tle - dowiedziała się, że ma tętniaka mózgu. Diagnoza była fatalna, bardzo mało ludzi udaje się uratować przed śmiercią. Niezbędna była natychmiastowa operacja.

Aktorka nie dawała sobie jednak zbytnich szans na przeżycie, lekarze także nie obiecywali, że będzie dobrze. Artystka w zasadzie pogodziła się z myślą, że najprawdopodobniej umrze na stole operacyjnym podczas zabiegu. Osierociłaby wtedy dwójkę swoich dzieci, 8-letnią Zosię i 6-letniego Antka, w wieku zaledwie 36 lat.

Anna Lewandowska postanowiła zapytać ją, jakie myśli i obawy towarzyszyły jej w szpitalu. To, co usłyszała, dla wielu osób jest przerażająco smutne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda zmagała się ze straszną chorobą. Dziś ma dla wszystkich ważną lekcję

Myślała przede wszystkim o swoich dzieciach, dlatego podczas przygotowań do ryzykownej operacji mózgu powiedziała swojemu mężowi bardzo przybijającą rzecz.

- Zrobiłam mu cały wykład o tym, (...) że jak mnie nie będzie, to on ma się nie martwić, na pewno będzie miał piękną kobietę i dobre życie. Poprosiłam go też – bo on jest introwertyk – żeby się bardziej otworzył, zapraszał ludzi do domu, na obiady, przyjmował gości, bo dzieci kochają otwarty dom - wspomina.

Wydawanie takich instrukcji bliskiej osoby musi być bardzo trudnym przeżyciem dla obu stron. Mało kto potrafi sobie wyobrazić, jak cała rodzina musiała cierpieć w tych decydujących chwilach. Zabieg jednak zakończył się sukcesem, a dziś Alżbeta Lenska zwraca uwagę, by cieszyć się codziennością i jej drobnymi szczegółami. Nie warto gonić za rzeczami materialnymi, bo największe dobro jest niewidzialne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Baby by Ann

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News