Lewandowscy nie wytrzymują fali hejtu. "Nie mogę już na nich patrzeć!"

Lewandowscy nie wytrzymują fali hejtu. "Nie mogę już na nich patrzeć!"

Udzielają wywiadów, które mają ocieplić ich wizerunek, starają się pokazać Polakom, że wciąż są pozytywnie nastawieni do życia, ale nic to nie daje. Po mundialu fala hejtu z jaką walczy Anna Lewandowska i jej mąż Robert - zdaje się nie mieć końca.

"Nie mogę już na nich patrzeć", "Ja tam szybko nie zapomnę o kompromitacji na mundialu", Przestańcie o nich pisać!!!" - to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiają się na temat małżeństwa Lewandowskich. Anna Lewandowska i jej mąż Robert robią absolutnie wszystko, by jakoś ocieplić swój wizerunek. Dalej w mediach społecznościowych zamieszczają uśmiechnięte, rodzinne zdjęcia. Udzielają wywiadów, w których starają się wytłumaczyć mundialową porażkę. Mimo wszystko, Polacy dalej mają ich dość.

Lewandowscy ofiarami hejtu

- To bardzo pozytywni i inteligentni ludzie, którzy bez kontrowersji realizują wartościowe projekty (także te charytatywne), więc mimo jakiejś chwilowej kibicowskiej "beki" nic raczej nie naruszy wizerunku państwa Lewandowskich. (...) Lewandowscy komunikują zawsze pozytywne wartości, stawiają rodzinę na pierwszym miejscu i wspierają siebie nawzajem. Żeby zepsuć taki wizerunek musiałoby wydarzyć się coś znacznie gorszego, coś co wstrząsnęłoby negatywnie opinią publiczną - oceniają specjaliści dla portalu Wirtualnemedia.pl. Internauci mówią jednak zupełnie co innego, zdecydowanie przeczą założeniom specjalistów. "Nie kupie niczego co oni reklamują", "Wyobrażacie sobie polski show biznes bez Lewych?....bez najmniejszego problemu", "Oni nie są inteligentni. Przepraszam, ale nie są. Widać to w najróżniejszych wywiadach, że ledwo zdania klecą. Robertowi się udało, a resztę zbudowali ludzie wokół nich. To nie są ich pomysły. To są ich pieniądze i ich twarze. Z inteligencją to nic wspólnego nie ma". Szczególnie obrywa Anna Lewandowska: "Jej oczy wyrażają tęsknotę za rozumem", "Wieśniara co weszła na salony i nie ogarnia i została znienawidzona", "Aktorka ze spalonego teatru", "Inteligentni? Zwłaszcza ona...". Widać, że Lewandowscy nie radzą sobie z tym, co myślą o nich ludzie. Myślicie, że zdecydują się, chociażby na wyjazd z Polski? Może wizerunkowo by im to jakoś pomogło. Póki co, tu ich kariera przechodzi zdecydowany impas. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajna narada PiS! Ujawniono szczegóły spotkania na Nowogrodzkiej
  2. Dzieje się! Piotrowicz i Kuchciński na wylocie
  3. Chory Kaczyński nagle wyjeżdża! Burza w PiS
  4. Tak wygląda wdzięczność zwierząt! Rozczulający widok
  5. Kurtka jeansowa, czyli ponadczasowy element w twojej garderobie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News