Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej

Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Anna Lewandowska pada ofiarą coraz ostrzejszej krytyki w internecie. Teraz wyszło na jaw, że furia jej fanów była jak najbardziej uzasadniona. Jedna z polskich aktorek wyznała prawdę o obozach znanej trenerki.

Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych była już krytykowana za wiele rzeczy. Swojego czasu było głośno o przepisach na zdrowe posiłki, które zawierały składniki, na które przeciętnego Polaka zwyczajnie nie stać. Teraz gdy wakacje na dobre się rozpoczęły, wrócił temat obozów organizowanych przez Lewandowską, za które ostro jej się oberwało od fanów.

Anna Lewandowska: prawda o obozach

Obozy prowadzone przez Lewandowską odbywają się przez cały rok. Turnusy trwają po 6 dni i kosztują 3 tysiące złotych, patrząc na długość ich trwania, jest to bardzo wysoka cena za możliwość treningu pod czujnym okiem Anny Lewandowskiej. Dodatkowo liczba miejsc jest też bardzo ograniczona, a polskie celebrytki bardzo chętnie zapłacą za taki trening. Wielu fanów Lewandowskiej zarzucało jej, że na obozy mogą jechać tylko wybrani i nie chodzi im o to, że nie każdego stać na taki wydatek. Ludzie mają pretensje, że jeżeli chce się pojechać na taki obóz, to trzeba być z otoczenia trenerki, albo znać jej przyjaciół. W innym wypadku nie mamy nawet co marzyć o wyjeździe. Niedawno w jednym z wywiadów Zofia Zborowska, która była na takim obozie przyznała, że Lewandowską zna osobiście. - To super przygoda, taki powrót na kolonie. Z Anią też się znam prywatnie i bardzo się lubimy - mówiła Zborowska w wywiadzie dla przeambitni.pl Fani, gdy to usłyszeli, wpadli w prawdziwą furię, ponieważ ich zarzuty będące do tej pory w sferze spekulacji, znalazły potwierdzenie i zostały uchwycone na kamerze. W internecie rozgorzała wyjątkowo burzliwa dyskusja na ten temat. Czyżby Annę Lewandowską czekał kolejny mocny lincz ze strony fanów? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Kwiatkowskiego są w ciężkim szoku. Dawid zrobił to pierwszy raz
  2. Co się dzieję z Chylińską?! Przerażeni fani: „Jest chora”
  3. Twoja rozrywka, a ich ogromne cierpienie! Ten horror musi się skończyć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News