Fani Anny Lewandowskiej wpadli w szał! Zrobili jej potężną awanturę

Fani Anny Lewandowskiej wpadli w szał! Zrobili jej potężną awanturę

Anna Lewandowska od dłuższego czasu pozostaje jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Gwiazda ma oczywiście grupę oddanych fanów, którzy chętnie ćwiczą z jej programami treningowymi. Jak się jednak okazało, w ostatnim czasie celebrytka straciła wielu sympatyków i znalazła się w centrum zaskakujących oskarżeń.

Kilka razy w roku Lewandowska organizuje specjalne obozy, na które zaprasza chętnych fanów. Uczestnicy mogą na nich trenować z idolką oraz spędzić z nią kilka dni i lepiej ją poznać.

Anna Lewandowska w centrum krytyki fanów

Jak się jednak okazuje, organizacja wydarzenia budzi wśród sympatyków celebrytki wiele mieszanych uczuć. Oskarżają ją bowiem o to, że większość miejsc obsadza swoimi znajomymi, odbierając fanom szansę na wymarzony wyjazd. - Ania, możesz powiadamiać dzień wcześniej o tym, bo ja już od paru lat nie mogę się zapisać - napisała jedna z wściekłych internautek pod postem Lewandowskiej, w którym ta ogłosiła, że wyprzedała wszystkie miejsca na letni obóz.

Ostra krytyka wobec celebrytki

- Co się pani podoba w tych obozach? P. Lewandowska kasuje kupę forsy za nie, a na obozach 3/4 miejsc jest dla jej znajomych - dodała inna fanka trenerki. Lewandowska nie odpowiedziała jeszcze na te oskarżenia. Wściekłość sympatyków już wkrótce zmusi ją jednak zapewne do wydania oficjalnego komentarza w tej kontrowersyjnej sprawie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek poniżył Marylę Rodowicz! To przejdzie do historii
  2. Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana
  3. Kożuchowska ma nową pracę. Nie uwierzycie, co teraz będzie robić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News