Szok! Sensacyjne informacje o Annie Lewandowskiej

Szok! Sensacyjne informacje o Annie Lewandowskiej Źródło: fot. facebook.com/DzienDobryTVN

Anna Lewandowska już w najbliższych dniach przeżywać będzie bardzo trudne chwile związane z rozłąką ze swoim mężem. Wszakże Robert Lewandowski jedzie na mundial do Rosji. Przy tej okazji gwiazda udzieliła w "Dzień Dobry TVN" niezwykle szczerego wywiadu, w którym ujawniła zaskakujące informacje na swój temat.

Podczas gdy wszyscy Polacy z niecierpliwością czekają na połowę czerwca i start polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, Anna Lewandowska nie jest z tego powodu zachwycona. Oznacza to bowiem rozłąkę z mężem na dłuższy czas. Na dodatek wszyscy w Polsce liczą, że czas dłuższy, bo chcielibyśmy, aby polska reprezentacja grała na mistrzostwach jak najdłużej. Anna Lewandowska mówiła w rozmowie z Anną Kalczyńską między innymi o tym, jakie znaczenie ma dla niej jej mąż. Zdradziła też wstrząsające informacje na swój temat.

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

W życiu państwa Lewandowskich przed rokiem zmieniło się wszystko. 4 maja 2017 roku Robertowi i Annie Lewandowskim urodziło się dziecko. Był to moment, który całe ich życie przewrócił do góry nogami.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: „Trudno odwracalne wady”. Burza wokół dziecka Anny Lewandowskiej

Teraz wszystko kręci się właśnie wokół dziecka. Anna Lewandowska, która uwielbia sport, jest trenerką i zajmuje się fitnessem, musiała postawić samej sobie pytanie: co jest ważniejsze. - Zdecydowanie ostatnio odpuściłam bardzo dużo z treningami. Zrozumiałam, że nie żyję dla sportu, że muszę mieć siłę dla swojego dziecka, dla swojej rodziny - przyznała Lewandowska w "Dzień Dobry TVN". Oczywiście wydaje się naturalnym, że dziecko jest ważniejsze. Patrząc jednak na zamiłowanie najsłynniejszej polskiej WAGs do treningów i diety, można odnieść wrażenie, że prędzej zrezygnowałaby z innych aktywności ze względu na dziecko, niż właśnie ze sportu.

Robert Lewandowski inspiruje żonę

Anna Kalczyńska zapytała Lewandowską o to, kto jest dla niej wzorem do naśladowania lub inspiracją. Gwiazda przyznała, że owszem - inspiruje ją, zwłaszcza w wychowywaniu dziecka, mama. Jednak największą inspiracją jest dla niej... Robert Lewandowski. - Zabrzmi to bardzo słodziutko, ale inspiruje mnie mój mąż. To jakim jest nadal uśmiechniętym człowiekiem mimo wielu komentarzy, presji jaka jest. Cały czas jest tym Robertem Lewandowskim, którego poznałam 10 lat temu - przyznała żona kapitana polskiej reprezentacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Koniec marzeń Lewandowskiego. Wszystko runęło w jednej chwili
  2. Dramat przed Mundialem. Czołowy polski piłkarz w szpitalu
  3. Tragedia tuż przed mundialem. U b. reprezentanta Polski zdiagnozowano raka
  4. Mandaryna szczerze o uzależnieniach Wiśniewskiego. „Siekiera jest w plecaku…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News