Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali ws. Klary. Nie wszyscy się ucieszą
Karol Zaborowski - 5 Grudnia 2018

Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali ws. Klary. Nie wszyscy się ucieszą

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem podjęli właśnie decyzję, która wielu ich fanom się nie spodoba. Sprawa dotyczy ich córeczki Klary.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Profil instagramowy celebrytki zalewany jest przez jej zdjęcia, do których często pozuje również ze swoim mężem. Czasami zobaczymy też małą Klarę, jednak jej twarz cały czas pozostaje zasłonięta. Fani trenerki z utęsknieniem czekają na dzień, kiedy małżeństwo zdecyduje się ostatecznie pokazać swoją pociechę. Niestety ich cierpliwość zostanie wystawiona na jeszcze bardzo silną próbę, zwłaszcza że piłkarz ostatnio zabrał w tej sprawie głos.

Anna Lewandowska nie chce pokazać twarzy dziecka

Wiele polskich gwiazd chwali się swoimi dziećmi w mediach społecznościowych. Publikowanie takich zdjęć ma zarówno swoich zwolenników, jak i zatwardziałych przeciwników. Wielu internautom nie podoba się wrzucanie zdjęć z dziećmi. Twierdzą, że w ten sposób obnaża się ich prywatność w momencie, kiedy nie są tego świadome. Jednak fani czekają na takie fotki z prawdziwymi wypiekami na twarzach. Niemalże wszyscy chcą zobaczyć, jak wygląda pociecha ich ulubionej gwiazdy, i do którego rodzica jest bardziej podobna. Rodzina Lewandowskich powiększyła się już czwartego maja 2017 roku. Od tego czasu, fani są raczeni fotkami maleństwa, jednak jego twarz nigdy nie została ukazana w internecie. Wiele osób obserwujących ich profile ma o to pretensje zarówno do Roberta, jak i Anny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Teraz kapitan naszej reprezentacji oficjalnie oświadczył, że nie będą pokazywać swojej córki, póki ta nie będzie starsza i sama zadecyduje, czy chce brać udział w show-biznesowym życiu. Jak na razie Klara jest zbyt mała, aby podjąć taką decyzję. - Jeśli chodzi o Klarę, to wyszliśmy z takiego założenia, że jednak może jak będzie starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje, czy będzie chciała, czy też nie. Nie chcemy mówić, że tak będzie zawsze, bo czasami wiadomo, że rodzice chcą dobrze dla dziecka, a tak naprawdę z biegiem czasu okazuje się, że pewne decyzje spowodowały, że dziecko nie jest zadowolone... Na dzień dzisiejszy taką podjęliśmy decyzję, czy kiedyś to się zmieni, nie wiem, nie powiem - mówił Robert Lewandowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  2. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  3. Ikona „Barw Szczęścia” w psychiatryku! Dramat postaci serialu na cmentarzu
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Ile zarabia Karolina Szostak? Zarobki szokują
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News