Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Najdroższe wnętrza w kraju, które nie śniły się nawet Szelągowskiej?

Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Najdroższe wnętrza w kraju, które nie śniły się nawet Szelągowskiej? Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski stronią od wypowiadania się na temat swojego domu. Choć nie jest tajemnicą gdzie mieszkają, nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat swojej posiadłości. Jednak Ania bardzo często zamieszcza zdjęcia na tle poszczególnych pomieszczeń swojego domu. Robią wrażenie.

Są jedną z najpopularniejszych par nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Lewandowscy robią wielką karierę zawodową, za co otrzymują nie małe pieniądze. Stać ich zatem nie tylko na fajne wakacje i ekskluzywne stroje, ale przede wszystkim na wspaniały dom. Choć stronią od komentarzy na jego temat, zdjęcia trenerki wiele zdradzają. 

Jak wygląda dom jednej z popularniejszych par świata? 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już jakiś czas temu przeprowadzili się do Monachium. Zdążyli się już nie tylko zaklimatyzować z nowym kraju, ale i w pełni urządzić swój dom. Sportowa para raczej nie chce zdradzać nie tylko, gdzie dokładnie on się znajduje, ale również jak wygląda. Mimo to Ania zdaje się nie ukrywać wnętrza swojego domu.

Na swoim profilu na Instagramie bardzo często zamieszcza zdjęcia, na których pozuje na tle poszczególnych pomieszczeń. Już te małe fragmenty robią piorunujące wrażenie. Zatem reszta domu musi zwalać z nóg. Z tego co udaje się zauważyć, małżonkowie postawili na kolor biały. Dzięki temu, że jest on dominującą barwą, wszystkie pomieszczenia są jasne i wizualnie bardziej przestronne.

Dodatkowo Lewandowscy postawili na wielkie okno, od podłogi do samego sufitu. Dzięki temu każdego dnia mogą cieszyć się pięknym widokiem, a ich dom od wewnątrz wydaje się jeszcze większy nić jest. Takiego wnętrza pozazdrościłby nawet najsławniejszy projektant. Istnieje prawdopodobieństwo, że nawet Dorota Szelągowska zareagowałaby na aranżację wnętrz z wielkim podziwem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ania Lewandowska ma gdzie wypoczywać 

Nie tylko piękne, przestronne wnętrza robią wrażenie. Lewandowscy zdecydowali się na dość spore patio. Duży taras z drewnianym podestem i równo przystrzyżone podwórko. Z pewnością latem spędzają tam mnóstwo czasu. Jest miejsce nie tylko do rodzinnego wypoczynku czy zabawy z dzieckiem, ale i do spotkań w większym gronie znajomych.

Choć nie wiadomo jak wygląda sypialnia małżonków czy pokój małej Klary, sugerując się pozostałymi pomieszczeniami, można sobie tylko wyobrazić, jak pięknie urządzone muszą być.  Lewandowscy z uwagi na swój sportowy tryb życia, zdecydowali się również na własną siłownię, gdzie każdego dnia mogą trenować. Dodatkowo nie muszą zostawiać córki pod opieką innych osób. 

Mimo że możemy wyobrazić sobie jak wygląda reszta domu, raczej mało kto chciałby, wyobrazić sobie ile musiała kosztować tak piękna posiadłość. Cena z pewnością zwaliłaby z nóg każdego. 

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

 

Źródło: Dziennik

Następny artykuł