Lewandowski skomentował płeć swojego drugiego dziecka i kolejną ciążę Anny

Lewandowski skomentował płeć swojego drugiego dziecka i kolejną ciążę Anny Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Anna Lewandowska, według doniesień mediów, jest już w drugiej ciąży. Spekulacji odnośnie do płci dziecka nie widać końca, a temat ten w jednym z wywiadów poruszył Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska doskonale odnalazła się w roli matki. Na zdjęciach zamieszczonych na jej profilu instagramowym widać doskonale, że uwielbia spędzać czas ze swoją córką. Również Robert jest zachwycony z roli ojca, o czym również niejednokrotnie informował opinię publiczną. Teraz media aż huczą od doniesień o drugiej ciąży znanej trenerki. Jednak jak na to patrzy sam kapitan polskiej reprezentacji?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Zarówno w mediach, jak i w komentarzach zamieszczonych przez internautów pełno jest pytań o drugie dziecko Lewandowskich. Pierwsze tego typu doniesienia pojawiły się już jakiś czas temu, a wedle nich, już niedługo brzuszek Anny może być trudny do zamaskowania.

Fani trenerki dosłownie zalewają ją pytaniami odnośnie do ciąży i płci jej drugiego dziecka. Lewandowska stara się odpowiadać na nie w bardzo wymijający sposób lub milczy na ten temat. Jednak te pytania nie ominęły także jej męża. W jednym z wywiadów Robert Lewandowski został zapytany właśnie o płeć swojego drugiego dziecka oraz o, to kiedy przyjdzie ono na świat.

 - Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie... Nie wiem, kiedy będzie drugie dziecko, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże - mówił piłkarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od tej rozmowy minęło już kilka miesięcy, a temat ciąży Lewandowskiej ani trochę nie ostygł. Fani sportowego małżeństwa z niecierpliwością czekają, aż ci nareszcie ujawnią, jak wygląda ich córeczka, a także na wieści o drugiej ciąży Anny. Jeżeli krążące po Internecie informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, to już niedługo nie będzie potrzebne oficjalne ogłoszenie, ponieważ sami na własne oczy będziemy mogli zobaczyć ciążowy brzuszek sportsmenki. Pozostaje nam jedynie czekać, bo Lewandowscy, jak na razie, starają się unikać tematu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w polskich górach! Córka wielkiego polskiego skoczka była nękana przez niebezpieczną stalkerkę! 
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Publiczność myślała, że to żart. Uwielbiany komik zmarł podczas występu
  4. Lepiej tego nie jedz. Popularne produkty z Biedronki i Lidla zawierają szkodliwy składnik
  5. Makabra w Tychach. Policjant oskarżony o gwałt na 6-latce
  6. Widzowie nigdy go nie zapomną. Kolejna rocznica tragicznej śmierci uwielbianego aktora "M jak miłość"

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News