Nieoficjalne: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży!

Nieoficjalne: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Źródło: Instagram - Anna Lewandowska

Anna Lewandowska stara się nie opowiadać fanom na temat swoich planów na nadchodzące miesiące, chyba że dotyczą jej zawodu. O planach na przyszłość z Robertem Lewandowskim nie wiemy zbyt wiele. Zaczęły jednak pojawiać się sensacyjne nieoficjalne doniesienia.

Anna Lewandowska nie ujawniała swoich planów na najbliższy czas. Pojawiały się jedynie wiadomości na temat jej kolejnych spotkań z fanami, które są planowane na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą. Nie dostawaliśmy żadnych informacji na temat prywatnych planów gwiazdy fitness, które z pewnością interesowały jej wielu sympatyków. Teraz pojawiły się nieoficjalne doniesienia, które mogą nieco wyjaśnić sytuację.

Nieoczekiwanie okazuje się, że już wkrótce mogą potwierdzić się sensacyjne wiadomości dotyczące nie tylko celebrytki, ale również całej jej rodziny. Dowiadujemy się, że Anna Lewandowska prawdopodobnie jest w ciąży. Póki co nieoficjalne przecieki nie zostały potwierdzone przez żonę kapitana reprezentacji Polski, jednak wiele osób spodziewa się, że dojdzie do tego już w najbliższym czasie.

Kiedy Anna Lewadnowska potwierdzi drugą ciążę?

Sensacyjne doniesienia nie zostały jeszcze oczywiście w żaden sposób skomentowane przez znaną trenerkę fitness, jednak o wszystkim wiedzą już osoby z jej najbliższego otoczenia. Mówi się, że radosne wieści mają zostać przekazane widzom podczas najbliższej wizyty gwiazdy w programie Dzień Dobry TVN, w którym wielokrotnie miała okazję gościć w ostatnich latach.

Plotki o ciąży pojawiły się już wcześniej za sprawą kilku szczegółów, których obserwujący dopatrzyli się na zdjęciach publikowanych przez gwiazdę. Są one logiczne i z pewnością można przyznać im rację, dlatego warto przytoczyć je i poddać dokładnej analizie. Okazuje się, że uwagę internautów zwrócił przede wszystkim ubiór Lewandowskiej, który jest ostatnio dość nietypowy.

Wszystko przez to, że jak dotąd gwiazda nie miała oporów, by prezentować się w miejscach publicznych w obcisłych kreacjach. Nie sprawiały jej one żadnego problemu, bowiem Anna Lewandowska może cieszyć się idealnym ciałem i wyglądała w nich po prostu świetnie. W ostatnim czasie sytuacja uległa jednak wielkiej zmianie, co zaskoczyło obserwujących na tyle, że stworzyli ciekawą teorię.

Anna Lewandowska już wkrótce może zająć stanowisko

Przez ostatnie kilka tygodni na Instagramie gwiazdy rzadko pojawiały się jej zdjęcia w ciasnych bluzkach, które idealnie przylegają do jej ciała. Od jakiegoś czasu częściej widujemy ją w luźniejszych kreacjach, które sprawiają, że trudno jest przyjrzeć się brzuchowi celebrytki. Fani twierdzą, że to wystarczający dowód.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak twierdzą osoby z otoczenia żony Roberta Lewandowskiego, już wkrótce powinniśmy poznać prawdę na temat ciąży znanej trenerki. Informacje na jej temat mają pojawić się w DDTVN, a dokładniej w "Sztukach walki", czyli segmencie poświęconym pracy Anny Lewandowskiej.

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł