Fani są przerażeni! Ciężka choroba Anny Lewandowskiej

Fani są przerażeni! Ciężka choroba Anny Lewandowskiej Źródło: Fot. YouTube/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i jej mąż Robert są w Polsce uznawani za parę marzeń, która nie może mieć żadnych problemów. Okazuje się, że i oni nie są wolni od zwykłych, ludzkich problemów. Żona piłkarza poważnie chorowała. Zdecydowała się o tym powiedzieć po raz pierwszy.

Anna Lewandowska zachwyca swoją urodą i poziomem zorganizowania życia. Ona i Robert wyglądają jak para z bajki, której w życiu ułożyło się wszystko, co może się tylko ułożyć. Niedawno para została rodzicami. Mało kto jednak wie, że w ich życiu zdarzały się również trudniejsze chwile. W książce "Nienasycony", która jest biografią Roberta Lewandowskiego, pojawia się wspomnienie pewnego dramatycznego roku, w którym najmniejszym problemem piłkarza były mecze, które przegrał. Znacznie ważniejsza sprawa zaprzątała jego głowę - choroba Ani.

Anna Lewandowska była chora

W książce, której autorem jest dziennikarz Paweł Wilkowicz, Anna Lewandowska zdecydowała się na poważne wyznanie. Opowiedziała o swojej chorobie i o tym, co wtedy czuła, oraz jak zachował się jej mąż. - To ja chorowałam. Miałam jeden rok w życiu bardzo słaby. Poważna choroba. Zwykle to ja w takich sytuacjach doradzam, zachęcam do walki. A teraz musiałam walczyć sama. I było bardzo trudno tę chorobę pokonać. Wtedy Robert powiedział: „Ty się, Aniu, nie przejmuj. Ja się twoją chorobą zajmę i cię wyleczymy”. Gdy się skończyło, powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy o rok życia mądrzejsi i tego nie zmarnujemy - opowiadała Anna. Lewandowscy nie powiedzieli, jaka dokładnie dolegliwość męczyła kobietę, ale musiało być to coś poważnego, skoro trwało tak długo. Dobrze jednak, że zakończyło się to tak, a nie inaczej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okropne! OSZPECILI aktorkę hitów TVP
  2. Pytanie na Śniadanie: Skandal z prowadzącymi w tle, TVP ma problem
  3. Martyna Wojciechowska próbowała to ukryć. Wszystko się wydało
  4. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  5. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News