Bójka z udziałem Roberta Lewandowskiego! Jak zareaguje Ania?

Bójka z udziałem Roberta Lewandowskiego! Jak zareaguje Ania? Źródło: fot.

Anna Lewandowska musiała być bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się o bójce z udziałem swojego słynnego męża. Niemieckie media donoszą, że było to poważne starcie.

Anna Lewandowska musiała być bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się o ostatnim incydencie, który miał miejsce podczas treningu klubu Bayern Monachium. Niemiecka prasa podała, że w czasie ćwiczeń doszło do starcia między piłkarzami. Jednym z nich był Robert Lewandowski.

Do bójki miało dojść w czasie czwartkowego treningu piłkarzy Bayernu. Dziennik Bild podał, że Robert Lewandowski awanturował się ze swoim kolegą Kingsleyem Comanem. Według medialnych doniesień, miało dojść nawet do bójki na pięści.

Robert Lewandowski pobił się z kolegą z klubu. Co na to Anna Lewandowska

Niemiecka prasa pisze wprost o "skandalu w Bayernie". Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Najpierw piłkarze zaczęli żywo dyskutować, a później doszło do rękoczynów. Robert Lewandowski i Kingsley Coman mieli rzucić się na siebie z pięściami. Interweniowali inni zawodnicy.

Polaka i Francuza próbowali rozdzielić koledzy z klubu Niklas Suele i Jerom Boateng. Cały zespół był bardzo zaskoczony tym gwałtownym starciem. Konflikt miał wybuchnąć po tym, jak kapitan polskiej reprezentacji zadrwił ze swojego kolegi w czasie zajęć taktycznych. Anna Lewandowska musiała być zaskoczona tymi doniesieniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Klub nie komentuje doniesień. To nie pierwszy taki konflikt z udziałem Lewandowskiego

Władze klubu Bayern Monachium odmówiły komentarza w tej sprawie. Wiadomo jednak, że nie był to pierwszy taki konflikt między Robertem Lewandowskim a kolegą z klubu.

Do otwartego starcia doszło również ponad rok temu, kiedy Polak pokłócił się z Niemcem Matsem Hummelsem. Wtedy awantura rozpoczęła się, gdy zespół stracił decydującego gola. Media podawały, że tamta sprzeczka również była bardzo ostra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  2. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Eurosport

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News