Anna Lewandowska bez makijażu nie jest już taka ładna? Do sieci trafiło zdjęcie

Anna Lewandowska bez makijażu nie jest już taka ładna? Do sieci trafiło zdjęcie Źródło: Screenshot z youtube.com/onetrano

Anna Lewandowska opublikowała kolejną fotkę bez grama makijażu. Fani są zawiedzeni, bowiem według nich celebrytka nie wygląda dobrze, co natychmiast wytknęli jej w komentarzach. Pojawiły się głosy, które mogą być wyjątkowo bolesne dla popularnej trenerki.

Anna Lewandowska zaprezentowała się wraz z córką na zdjęciu, które momentalnie obiegło sieć. Odważna trenerka zdecydowała się na spontaniczną fotkę, która pokazuje jej prawdziwą urodę. Fani widząc ją pierwszy raz od dawna bez makijażu, nie oszczędzali ostrych słów krytyki. Czy faktycznie wyszło aż tak źle?

Anna Lewandowska nie powinna pozować bez makijażu?

Znana trenerka dba o to, aby na jej Instagramie regularnie pojawiały się rodzinne zdjęcia. Ostatnio coraz częściej publikuje fotki, na których widzimy ją w towarzystwie Roberta Lewandowskiego, a także jej małej córeczki Klary (której twarzy wciąż niestety na próżno tam szukać).

Klara rośnie jak na drożdżach. Ma zaledwie roczek, a już jest popularna prawie tak samo, jak jej mama. W sieci roi się od artykułów, których córka Lewandowskiej jest główną bohaterką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nic dziwnego, że mama Klary coraz chętniej pokazuje swoje maleństwo. Tym razem zdecydowała się na wspólną fotkę bez makijażu, która wywołała w sieci sporo szumu. Internauci nie są zachwyceni zdjęciem, według nich Lewandowska bowiem wyszła na nim bardzo niekorzystnie. W komentarzach byli wyjątkowo bezlitośni względem gwiazdy.

 - Uważam, że nie powinnaś wstawiać takich zdjęć. Źle wyglądasz bez makijażu - stwierdza użytkowniczka.

 - Wyglądasz strasznie. Umaluj się! - czytamy.

 - Gdzie są te długie rzęsy? Bez nich jakieś takie małe te Twoje oczy... - uważa ktoś inny.

Na szczęście zdania były podzielone, bowiem pod fotografią pojawiło się także kilka pozytywnych komentarzy, głównie odnoszących się do miłości, która aż kipi ze zdjęcia.

 - Ale cudownie razem wyglądacie. Aż się wzruszyłam - napisała internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News